EMI Plachta posteľná červená jersey

1×1 ks, posteľná plachta

Značka: EMI

S gramážou 140 g/m2 je plachta dostatočne ľahká, aby bola priedušná a príjemná na dotyk, zároveň však dostatočne pevná a odolná na to, aby vydržala opakované používanie a pranie. Táto gramáž je ideálna pre pohodlný spánok a dostatočnú ochranu matraca.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Plachta posteľná červená jersey 1×1 ks, posteľná plachta

X004743

Hlavný popis produktu

Posteľná plachta Jersey EMI červenej farby je vyrobená z čistej 100% bavlny, čo zaručuje príjemné zaspávanie. Tento prírodný materiál je známy svojou vysokou trvácnosťou a pevnosťou, čo ho robí stále obľúbenejšou voľbou. Bavlna je priedušná, čo zabezpečuje skvelé vetranie a zabraňuje poteniu aj počas horúcich letných nocí. Husto tkaná bavlna je priateľská k citlivej pokožke detí a alergikov. Vďaka svojim vlastnostiam bavlnená posteľná plachta Jersey neextrémne zahrieva a je skvelým spoločníkom najmä v lete. Posteľné plachty Jersey EMI neobsahujú žiadne umelé prísady, ako je PVC, halogény, ťažké kovy, pesticídy alebo iné chemikálie. S gramážou 145 g/m2 je táto plachta kvalitná a pohodlná na používanie.

Plachta je vybavená elastickou gumičkou, ktorá zabezpečuje jednoduché napínanie a drží plachtu pevne na mieste aj počas spánku. Nemusíte sa obávať, že budete ráno riešiť zhrnutú a zatknutú plachtu. Posteľné plachty Jersey EMI sú jednoduché na údržbu, a preto ich nemusíte žehliť. Po praní budú plachte vrátené jej žiarivé farby, hygienická čistota a príjemná vôňa, ktorá prispieva k ešte príjemnejšiemu spánku.

V ponuke nájdete rôzne rozmery plachiet pre rôzne veľkosti matracov a postelí. Ak by ste sa v ponuke nezorientovali a nenašli správny rozmer, stačí nás kontaktovať a ušijeme vám posteľnú plachtu presne podľa vašich požiadaviek. Rovnako široká je aj ponuka farieb, vrátane červenej. Červená je farba, ktorá vyjadruje optimizmus a vitalitu. Je spojená s vášňou a plnosťou života. Červená farba môže stimulovať silné emócie a vášne, a preto ju obľubujú tvoriví a sebavedomí jedinci. Výber farieb je dôležitý, pretože dokážu ovplyvňovať váš výkon a únavu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov