CHICCO Odsávačka materského mlieka manuálna Natural Feeling

1×1 ks, odsávačka mlieka

Značka: CHICCO

Manuálna odsávačka mlieka Chicco NaturalFeeling je ideálnym riešením pre mamičky na podporu dlhodobého a pokojného dojčenia

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
27,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CHICCO Odsávačka materského mlieka manuálna Natural Feeling 1×1 ks, odsávačka mlieka

X016937

Hlavný popis produktu

Manuálna odsávačka mlieka Chicco NaturalFeeling je ideálnym riešením pre mamičky na podporu dlhodobého a pokojného dojčenia. Manuálna odsávačka mlieka Chicco Natural Feeling, testovaná a schválená matkami, pomáha predĺžiť dojčenie a zabezpečuje účinné a jemné odsávanie mlieka s maximálnou ľahkosťou.
Ručná odsávačka mlieka Chicco Natural Feeling je vyrobená z materiálu bez BPA a zaisťuje maximálnu bezpečnosť a hygienu pre vás a vaše dieťa!
Ergonomická rukoväť Ergonomický tvar rukoväte poskytuje ľahké a pevné uchopenie. Vďaka tomu je proces odsávania mlieka jednoduchší a pohodlnejší.
Mäkký silikónový obal Extra silikónový pohár dokonale prilieha k prsiam matky a zaisťuje maximálnu jemnosť na jej pokožke.
Kompatibilné Odsávačka mlieka je kompatibilná s celým radom dojčenských fliaš Chicco NaturalFeeling a Well-Being.
2-fázová technológia - Stimulácia a odsávanie Manuálna odsávačka mlieka Chicco NaturalFeeling je navrhnutá tak, aby sledovala prirodzené sanie dieťaťa. Funguje v dvoch fázach: Fáza 1) je stimulácia. Jemne masíruje prsníky, aby sa otvorili mliečne kanáliky. Fáza 2) je odsávanie. Vedie k jemnému a účinnému odsávaniu mlieka, čím zabezpečuje prirodzený a stály tok.
Technické parametre Balenie obsahuje: - 1x dojčenská fľaša NaturalFeeling 150 ml (0m+), - 1 vzduchotesný uzáver, - cumlík na fľašu NaturalFeeling (0m+), - základňa pre odsávačku mlieka, - 2ks vzoriek prsných vložiek, - výrobok obsahuje 0 % BPA v súlade s platnou legislatívou,
Rozmery produktu: 7,87 cm x 3,73 cm x 8,81 cm Hmotnosť produktu: 200g

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.