BELLA HAPPY Plienky jednorazové 6 Junior Extra (16 kg+) 108 ks - Big TOY BOX

1×108 ks

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

42,39
Doprava zadarmo

O produkte: BELLA HAPPY Plienky jednorazové 6 Junior Extra (16 kg+) 108 ks - Big TOY BOX 1×108 ks

X008254

Hlavný popis produktu

Plienky Bella Baby Happy vo veľkosti Junior Extra sú odporúčané pre deti s hmotnosťou nad 16 kg.

V tejto vývojovej fáze by plienka mala dieťaťu zabezpečovať maximálnu voľnosť pohybu. To zabezpečuje špeciálny 360° Comfort Systém. Jedná sa o kombináciu pružných prvkov a anatomicky tvarovaného absorpčného jadra.

Nový systém pružných prvkov New Flexi Fit uľahčuje rodičom prebaľovanie a vďaka elastickým bočniciam plienku výborne prispôsobí telíčku dieťaťa. Tá potom správne sedí aj pri väčších pohybových aktivitách. Anatomicky tvarované absorpčné jadro zaručuje, že plienka perfektne prilieha k telu dieťaťa a pritom si zachováva savosť a jemnosť.

Jednorazové plienky Happy sú zárukou bezpečia a výnimočného pohodlia!

Vlastnosti plienok Happy:

- anatomické absorpčné jadro umožňuje ideálne prispôsobenie plienky v oblasti rozkroku. Navyše sa vďaka novej technológii zvýšila jeho hustota a plienka je tenšia pri zachovaní maximálnej nasiakavosti. Dieťatko je v suchu a nikde ho nič netlačí.
- technológia Air Flow zaručuje plnú priedušnosť plienky - toto je veľmi dôležitá vlastnosť, ktorá umožňuje udržať pokožku dieťaťa zdravú a predchádzať podráždeniu,
- netkaná textília Quick Dry maximálne urýchľuje pohlcovanie obsahu plienky po celej jej dĺžke pre výnimočný pocit sucha,
- systém NEW FLEXI FIT zaisťuje, že sa plienka dokonale prispôsobí telíčku dieťaťaUpozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.