4. ročník podujatia Trh kože 2020

21. 11. 2020 · 2 minúty na prečítanie

SLEDUJTE LIVE vysielanie na www.trhkoze.sk a Facebooku
TERMÍN: 21. november 2020 | 10.00 – 18.00
SLOVENSKÁ DERMATOVENEROLOGICKÁ SPOLOČNOSŤ

Ako líder v lekárenskom segmente na Slovensku sa snažíme neustále prinášať služby a inovácie, ktoré zlepšujú poskytovanú zdravotnú starostlivosť, zvyšujú prevenciu a informovanosť verejnosti. Aj preto sme sa stali partnerom a podporovateľov významného edukačného podujatia pre verejnosť - Trh kože.

Vzhľadom na aktuálne opatrenia a nariadenia v súvislosti s pandemickou situáciou na Slovensku, organizátor podujatia sa rozhodol promtne zareagovať a pripraviť pre vás napriek tomu 4. ročník edukačného podujatie z oblasti dermatológie TRH KOŽE 2020, ktorý budete môcť sledovať celých 8 hodín naživo prostredníctvom FB stránky Trh kože a webstránky www.trhkoze.sk.

Vysielanie bude z improvizovaného štúdia LIVE diskusie s top slovenskými kožnými lekármi na témy psoriáza, atopický ekzém, akné, urtikária, ochorenie vlasov, alergické dermatitídy a vplyv endotoxínov na kožné ochorenia. Diskusie následne ostanú v archíve, takže si ich aj spätne budete môcť v kľude pozrieť. Presný vysielací program si môžete pozrieť na webovej stránke www.trhkoze.sk. Žiaľ nie je možné pre vás zabezpečiť populárne kožné poradne a stánky vystavovateľov a partnerov, ale svoje problémy môžete minimálne prediskutovať a poradiť sa v on-line kožnej poradni s MUDr. Gabrielou Kolátorovou na stránke www.trhkoze.sk/poradna/ už dnes.

Trh kože vznikol pred štyrmi rokmi na podnet pacientskych organizácií a Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti, ktoré spoločne pociťovali absenciu podujatia, ktoré poskytne návštevníkom komplexné informácie z oblasti klinickej dermatovenerológie. Predchádzajúce ročníky prilákali mnohých záujemcov a Trh kože si získal mimoriadnu pozornosť a záujem práve pre svoj zámer ponúknuť návštevníkom bezplatné poradenstvo, konzultácie a odborné moderované prednášky dermatológov.

Tešíme sa na vás a ďakujeme za pochopenie a podporu!