Ambi Pur Spray DUO Moonlitvanilla

1×2x300 ml

Značka: AMBI PUR

Uvoľnite svoje zmysly vďaka dvojnásobne dlhšie pretrvávajúcej vôni v porovnaní s bežnými osviežovačmi vzduchu Ambi Pur Táto krémová vanilková vôňa vždy vytvorí atmosféru plnú pohody. Táto vôňa bola inšpirovaná atmosférou Vašich obľúbených kaviarní a zachytáva skutočnú vôňu penivého mlieka a bohatej vanilky Jedinečná technológia Odourclear zápachy nemaskuje, ale skutočne odstraňuje a zanecháva ľahkú sviežu vôňu Zanecháva vo Vašej domácnosti jemnú sviežu vôňu Nehorľavé s prírodnou hnacou látkou a dokonalé pre všetky miestnosti v domácnosti Široký rad vysokokvalitných vôní

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
5,89 ušetríte 1,10 €

Pôvodná cena 6,99 €, zľava 16%

Najnižšia cena pred zľavou: 5.79 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Ambi Pur Spray DUO Moonlitvanilla 1×2x300 ml

X55627

Hlavný popis produktu

Osviežovač vzduchu Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje zápachy a zanecháva ľahkú a sviežu vôňu. Táto krémová vanilková vôňa vždy vytvorí atmosféru plnú pohody. Táto vôňa bola inšpirovaná atmosférou Vašich obľúbených kaviarní a zachytáva skutočnú vôňu penivého mlieka a bohatej vanilky.

Uvoľnite sa a nechajte svoje zmysly, aby sa vydali na krásnu cestu. Zatiaľ čo väčšina ostatných osviežovačov vzduchu obsahuje nebezpečné hnacie plyny, výrobky Ambi Pur obsahujú ako pohonnú látku prírodný dusík. Osviežovače vzduchu Ambi Pur sú ako závan čerstvého vzduchu, ktorý odstráni výrazné, pretrvávajúce zápachy a zanechá ľahkú a sviežu vôňu, vďaka ktorej sa každý deň budete cítiť svieži a plní energie.

Vyskúšajte celý rad výrobkov Ambi Pur s technológiou Odourclear, akými sú osviežovač tkanín alebo osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car. Ak túžite po nepretržitom odstraňovaní zápachu až na 90 dní, vyskúšajte elektrické osviežovače vzduchu Ambi Pur 3Volution.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.