VALCO BABY Kočík dvojičkový Snap Duo Elite Navy

1×1 ks, kočík

Značka: VALCO BABY

Snap Duo Elite je najnovšou evolúciou Snap Duo, pričom každé sedadlo je vybavené nosnosťou 22 kg

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
423,99
Doprava zadarmo

O produkte: VALCO BABY Kočík dvojičkový Snap Duo Elite Navy 1×1 ks, kočík

X017299

Hlavný popis produktu

Snap Duo Elite je najnovšou evolúciou Snap Duo, pričom každé sedadlo je vybavené nosnosťou 22 kg. Ideálny na cestovanie alebo každodenné prechádzky, nič sa nevyrovná tomuto ľahkému kočíku pre dvojičky.
Postavený na elegantnom ráme s jednoduchými prednými kolesami, ručne prešívaným koženkovým lemovaním na rukoväti a madle, ako aj prešívanými sedadlami pre luxusnejší pocit.
Nezávisle polohovateľné sedadlá a jednoduché skladanie robia z kočíka Snap Duo Elite dokonalý kočík pre dvojičky pre rodičov na cestách!
Či už máte dvojčatá alebo rôzne staré deti, kočík zvládne všetko. Zvládne aj autosedačku. Žiadne obmedzenia.
Vlastnosti: - Jednoduché a rýchle skladanie jednou rukou vrátane sedadiel - nízka hmotnosť - skladacia strieška s dodatočným predĺžením a vetracími okienkami a ochranou proti slnku UPF50+ - vetracie okienka na oboch sedadlách - nastaviteľné opierky nôh a chrbta - opierka nôh - kolieska odolné proti prepichnutiu - Tlačová brzda v spodnej časti kočíka - nastaviteľné rukoväte - päťbodový bezpečnostný pás
Technické špecifikácie: - rozmery rozloženého kočíka: 103 x 94 x 75 cm (v x h x š) - rozmery zloženého kočíka: 40 x 76 x 75 cm (v x h x š) - rozmery jedného sedadla: 30 x 48 x 21,5 cm (V x H x Š) - hmotnosť: 11,4 kg - maximálna nosnosť jedného sedadla: 22 kg

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.