T-TOMI Pletený mantinel 180 cm Mocca

1×1 ks, pletený manitinel

Značka: T-TOMI

Pletený mantinel T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do vrkoča s dĺžkou 180 cm a výškou 20 cm. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. T-TOMI sa dá omotať okolo celého vnútra postieľky, aby poskytol vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok. Možno ju použiť aj ako ochrannú ohrádku mimo postieľky alebo ako zábranu pre prvú veľkú posteľ.

60,39
Doprava zadarmo

O produkte: T-TOMI Pletený mantinel 180 cm Mocca 1×1 ks, pletený manitinel

X000886

Hlavný popis produktu

Pletený mantinel T-TOMI je moderný ochranný doplnok pletený do vrkoča s dĺžkou 180 cm a výškou 20 cm. Je vyrobený zo 100 % bavlny, vyplnený antialergickým dutým vláknom. T-TOMI sa dá omotať okolo celého vnútra postieľky, aby poskytol vášmu dieťaťu ochranu, pohodlie a pocit bezpečia. Dieťatko sa bude v postieľke cítiť pohodlnejšie ako vo voľnom otvorenom priestore, bude spokojnejšie a vy mu zabezpečíte pokojnejší spánok. Môže sa používať aj ako ochranná ohrádka mimo postieľky alebo ako zábrana pre prvú veľkú posteľ.

Pletený mantinel na matrac je zabalený v praktickom obale z netkanej textílie so šnúrkou, ktorý je vhodný nielen na skladovanie, ale aj na cestovanie a iné použitie. Náš pletený mantinel T-TOMI je vhodný pre deti od narodenia. Je tiež vhodným darčekom pre budúce mamičky.

Materiál 100 % bavlna
rozmer 20 x 180 cm
výplň z dutého vlákna, antistatická a antibakteriálna
všestranné použitie
moderný dizajn
vysoká kvalita spracovania
balené v praktickom balení
Jemné pranie pri 40 °C, po vypraní pretrepať, vytvarovať a nechať voľne uschnúť
vyrobené v Českej republike

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.