PETITE&MARS Fusak 4v1 Comfy Champagne Shower

1×1 ks, fusak

S týmto úžasne teplým a mäkkým fusakom Vás žiadna zima nezaskočí

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

43,89
Doprava zadarmo

O produkte: PETITE&MARS Fusak 4v1 Comfy Champagne Shower 1×1 ks, fusak

X017164

Hlavný popis produktu

S týmto úžasne teplým a mäkkým fusakom Vás žiadna zima nezaskočí. Kvalita, prepracované detaily a oku lahodiaci dizajn. Doprajte dieťatku pocit pohodlia ako v maminom brušku. Fusak s rôznym spôsobom použitia sa stane obľúbeným zimným doplnkom.
Comfy 4v1 má 4 rôzne funkcie: - Je možné ho použiť do vaničky hlbokého kočíka - Do športového kočíka - Vložka do kočíka (po odzipsovaní vrchnej časti) - Kožušinku je možné ľahko a rýchlo odňať
Vlastnosti: - Extra teplý a pohodlný do chladných dní - Odolný voči vode (vodný stĺpec 3000 mm) aj voči vetru - Špeciálna povrchová úprava BIONIC-FINISH® ECO. Je to patentovaná, k životnému prostrediu šetrná technológia impregnácie. Neobsahuje žiadne škodlivé fluorokarbóny a pritom má veľmi vysokú vodoodolnosť. - Na zadnej strane je 6 otvorov na bezpečnostné pásy, vďaka ktorým sa fusak prispôsobí akémukoľvek kočíku. Všestranné otvory na ramenné popruhy sú vhodné aj pre typ pásov, ktoré sa nedajú odpojiť. - Kožušinka sa na fusak prichytáva pomocou gombíkov a je možné veľmi jednoducho ju odňať a fusak oprať pri teplote 30°C. - Regulácia teploty vďaka zipsom, ktoré sú po stranách celého fusaku (dá sa odopnúť celá horná časť a spodnú časť fusaku možno použiť ako samostatnú vložku) - V spodnej časti sa zipsy stretávajú, ich rozopnutím vznikne praktický otvor na nožičky dieťatka. V zadnej časti je inteligentné prehnuté vrecko, ktoré zabraňuje skĺznutiu fusaka.
Údržba: - Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete - Pre udržanie vodoodolnosti odporúčame impregnovať po každom praní (prípadne použiť prostriedky, ktoré sa dávajú priamo do prania)
Materiál a rozmery: - Dĺžka fusaku: 100 cm - Šírka fusaku: 55 cm - Materiál: 100% polyester (STANDARD 100 by OEKO-TEX®)
Ak je textilný výrobok označený štítkom OEKO-TEX® STANDARD 100, môžete si byť istí, že každý komponent tohto výrobku bol testovaný na škodlivé látky a je maximálne bezpečný.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.