PETITE&MARS Batoh prebaľovací na kočík JACK - séria Catchthemoment

1×1 ks, prebaľovací batoh

Kompaktný a ľahký batoh na kočík JACK je majstrom organizácie! Dobre poslúži ako batoh na balenie plienok a zavesenie na kočík aj ako nevyhnutná pomôcka na niekoľko dní mimo domu

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
29,19
Doprava zadarmo

O produkte: PETITE&MARS Batoh prebaľovací na kočík JACK - séria Catchthemoment 1×1 ks, prebaľovací batoh

X017161

Hlavný popis produktu

Kompaktný a ľahký batoh na kočík JACK je majstrom organizácie! Dobre poslúži ako batoh na balenie plienok a zavesenie na kočík aj ako nevyhnutná pomôcka na niekoľko dní mimo domu. Hodí sa na akýkoľvek typ kočíka a zároveň vyzerá skvele na chrbte mamičky alebo otecka. Bol vytvorený s ohľadom na vás! Buďte sami sebou a zachyťte každý prchavý okamih s dokonalým batohom!
Tento pohodlný a organizačne premyslený batoh je vyrobený z kvalitných materiálov odolných voči vlhkosti. Má bočné popruhy na pripevnenie ku kočíku a hlavná priehradka sa zapína na dvojcestný zips. Veľké množstvo vreciek vrátane funkčných vreciek a jednoduchý prístup k obsahu vďaka bočnému otváraniu vám výrazne uľahčí balenie na výlet alebo prechádzku.
Batoh má termovrecko, vrecko na mokré veci, vrecká určené na fľaše a šnúrku na kľúče. Súčasťou balenia je prebaľovacia podložka. Hmotnosť batohu bez výrobkov vo vnútri nepresahuje jeden kilogram.
Vlastnosti: - priestranné a prehľadné vnútro batohu, do ktorého sa zmestia všetky potrebné veci pre dieťa a mamičku, - hlavná priehradka uzatvárateľná dvojcestným zipsom s pohodlným širokým otváraním, ktorý uľahčuje prehľadávanie obsahu batohu, - odnímateľné bočné popruhy na kočík s nastaviteľnou veľkosťou pútka, - 11 ľahko prístupných vreciek vrátane špecializovaných vreciek na fľašu alebo telefón, - sieťované vrecká, ktoré vám umožnia rýchlo nájsť potrebný predmet, - 2 termokapsy zabudované v taške, ktoré udržiavajú fľaše s jedlom pri požadovanej teplote, - vodotesné vrecko na mokré príslušenstvo na uloženie znečisteného mokrého oblečenia alebo použitých utierok, - šnúrka na kľúče, ktorá uľahčuje ich hľadanie, - vonkajšie vrecko na fľašu, - vonkajšie vrecko na vlhčené utierky, - vonkajší držiak na hračku alebo prívesok na kľúče, - jednoduchý prístup do vnútra vďaka zadnému otvoru na zips, - popruh na pripevnenie batohu k rukoväti kufra, - ľahký batoh, nepresahujúci 1 kg, - podšívka vo svetlej farbe, aby bolo vo vnútri lepšie vidieť, - súčasťou je skladacia prebaľovacia podložka z nepremokavého materiálu, - ľahko sa čistí.
Rozmery: - rozmery batohu: 30 x 42 x 15 cm - rozmery prebaľovacej podložky: 58 x 31 cm - hmotnosť: 800 g - materiál: 100% polyester
TIPY NA ČISTENIE A POUŽÍVANIE: Čistenie: Čistite teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Nevystavujte batoh priamemu slnečnému žiareniu. Neumiestňujte batoh na drsné povrchy, aby ste zabránili vzniku stôp po opotrebovaní. Ostré predmety vo vnútri môžu poškodiť vonkajší materiál alebo podšívku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.