Nachádzate sa: Dr.Max > O NÁKUPE > Možnosti platby

Možnosti platby

Na výber je viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBY CENA PLATBY
Dobierka - platba pri prevzatí (Kuriérska spoločnosť UPS, platba v hotovosti alebo platobnou kartou) 0,99 €
Dobierka - platba pri prevzatí (Expres kuriér Slovenská pošta, platba iba v hotovosti) 0,99 €
CardPay – online platba platobnou kartou ZADARMO
TatraPay – online platba Tatrabanky ZADARMO
VÚB ePLATBY – online platba VÚB ZADARMO
Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľne ZADARMO
Bankový prevod ZADARMO
Benefit Plus ZADARMO
VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači ZADARMO
VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu ZADARMO

Dobierka - platba pri prevzatí

Za tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti UPS alebo Expres kuriéra Slovenskej pošty alebo pri vyzdvihnutí na pošte.

CardPay – online platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány Tatrabanka. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.

TatraPay – online platba Tatrabanky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

VÚB ePLATBY – online platba VÚB

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov VÚB banky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu VÚB banky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľne

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Slovenskej sporiteľne, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet v tvare:

IBAN SK22 1100 0000 0029 4502 2734

BIC: TATRSKBX.

Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol  = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre správne priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 2 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

Benefit Plus

Online platba cez voliteľné zamestnanecké benefity od spoločnosti Benefit Management.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" sa zobrazí QR kód ktorý slúži na uhradenie objednávky. Vo VIAMO aplikácii vo vašom mobile vyberte Platba firme a načítajte QR kód. Platbu potvrďte PIN-om. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO, ak nakupujete priamo z mobilu. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" kliknite na tlačidlo "Zaplatiť cez VIAMO". Platbu dokončíte vo vašej mobilnej aplikácii VIAMO.

 

Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngLA-ROCHE-POSAY.pngOmron.pngSunar.pngVichy.jpg

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek