Nachádzate sa: Dr.Max > ONLINE NÁKUP > Možnosti platby

Možnosti platby

Na výber je viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBY CENA PLATBY
Dobierka – platba pri prevzatí platobnou kartou (Kuriérska spoločnosť UPS, Expres kuriér Slovenská pošta – doručenie na adresu alebo na poštu) 0,99 €
Platba v lekárni ZADARMO
Online platba platobnou kartou ZADARMO
TatraPay – online platba Tatrabanky ZADARMO
VÚB ePLATBY – online platba VÚB ZADARMO
Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľne ZADARMO
Bankový prevod ZADARMO
Benefit Plus ZADARMO
VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači ZADARMO
VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu ZADARMO

Dobierka – platba pri prevzatí platobnou kartou

Za tovar zaplatíte platobnou kartou pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti UPS alebo Expres kuriéra Slovenskej pošty alebo pri vyzdvihnutí na pošte. Dobierku je možné využiť len v prípade, že celková výška objednávky k úhrade nepresahuje sumu 1 000 €. Platba kuriérovi v hotovosti je aktuálne možná iba pri kuriérovi UPS.

Platba v lekárni

Za objednávku v tomto prípade zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri preberaní objednávky. Tento spôsob platby je možný len v prípade vyzdvihnutia (osobného odberu) vo vybraných lekárňach Dr.Max.

Online platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány banky. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány banky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty.

TatraPay – online platba Tatrabanky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

VÚB ePLATBY – online platba VÚB

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov VÚB banky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu VÚB banky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľne

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Slovenskej sporiteľne, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet v tvare:

IBAN SK22 1100 0000 0029 4502 2734

BIC: TATRSKBX.

Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol  = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre správne priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 2 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

Benefit Plus

Online platba cez voliteľné zamestnanecké benefity od spoločnosti Benefit Management.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" sa zobrazí QR kód ktorý slúži na uhradenie objednávky. Vo VIAMO aplikácii vo vašom mobile vyberte Platba firme a načítajte QR kód. Platbu potvrďte PIN-om. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO, ak nakupujete priamo z mobilu. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" kliknite na tlačidlo "Zaplatiť cez VIAMO". Platbu dokončíte vo vašej mobilnej aplikácii VIAMO.

 

Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngLA-ROCHE-POSAY.jpgOmron.pngSunar.pngVichy.jpg

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek