Nachádzate sa: Dr.Max / O NÁKUPE / Možnosti dopravy

Možnosti dopravy

Ponúkame viacero možností ako Vám môže byť objednaný tovar dodaný. V rámci Slovenskej republiky máte na výber osobný odber v našich lekárňach, dodanie kuriérskou spoločnosťou UPS, alebo Expres kuriérom Slovenskej pošty. Do Českej republiky a krajín Európskej únie doručujeme výhradne kuriérskou spoločnosťou UPS. O vyexpedovaní zásielky budete informovaní emailom alebo sms. Doručovanie prebieha iba počas pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok.

TYP DOPRAVY HODNOTA OBJEDNÁVKY CENA DOPRAVY
Osobný odber nákup nad 9,90 € ZADARMO
Osobný odber nákup do 9,90 € 1.00 €
Kuriérska spoločnosť UPS nákup nad 9,90 € ZADARMO
Kuriérska spoločnosť UPS nákup do 9,90 € 2.99 €
Expres kuriér Slovenská pošta nákup nad 9,90 € ZADARMO
Expres kuriér Slovenská pošta nákup do 9,90 € 3.50 €
Kuriérska spoločnosť UPS s doručením do Českej republiky bez ohľadu na hodnotu nákupu 6.50 €
Kuriérska spoločnosť UPS s doručením do ostatných krajín Európskej únie * bez ohľadu na hodnotu nákupu 15.00 €

GARANCIA DODANIA DO VIANOC PRE OBJEDNÁVKY PRIJATÉ DO 19.12.2017. ZOBRAZIŤ VIAC.

Osobný odber

Osobný odber je možný vo všetkých lekárňach Dr.Max na Slovensku. Tovar je pripravený v mieste osobného odberu (počas otváracej doby konkrétnej lekárne Dr.Max) nasledujúci pracovný deň po expedovaní tovaru z nášho skladu. Objednaný tovar je potrebné prevziať do 7 pracovných dní. O stave objednávky a možnosti vyzdvihnutia zásielky v konkrétnej lekárni Dr.Max je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať  cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu - spoločnosti UPS.

Pri vybranom, veľmi objemnom tovare nie je možné využiť osobný odber. Ide najmä o tovary ako napríklad kočíky, autosedačky, postieľky, detský nábytok a podobne. Pri objemnom tovare vám osobný odber ako spôsob dopravy, nebude v nákupnom košíku ponúknutý.

Kuriérska spoločnosť UPS

Kuriérska spoločnosť UPS Vám tovar štandardne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať  cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu - spoločnosti UPS. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.

Slovenská pošta Expres kuriér

Expresný kuriér Slovenskej pošty Vám tovar štandardne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu – Slovenskej pošty. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.

Kuriérska spoločnosť UPS s doručením do Českej republiky a ostatných krajín Európskej únie

Kuriérska spoločnosť UPS Vám tovar štandardne doručí akúkoľvek adresu v rámci krajín Európskej únie v nasledovných lehotách:

KRAJINA ŠTANDARDNÁ DOBA DORUČENIA
Česká republika, Rakúsko, Maďarsko 2 dni
Rumunsko, Chorvátsko, Slovinsko, Taliansko, Nemecko, Francúzko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko 3 - 4 dni
Veľká Británia 5 dní
Írsko, Španielsko, Portugalsko 6 - 7 dní

Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať  cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu - spoločnosti UPS. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.

* Zoznam všetkých krajín kam zasielame tovar: Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chrovátsko, Írsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovenská republika, Slovinsko, Veľká Británia, Španielsko, Švédsko, Taliansko.

Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngOmron.pngSunar.pngVichy.jpgWalmark.png

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek