Matyšák hroznová šťava biela

1x250 ml, hroznová šťava

Je vyrobená z ušľachtilých odrôd viniča hroznorodého z viníc integrovanej výroby. Obsahuje oxid siričitý.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

1,19
+0,15 € poplatok za zálohové obaly
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Matyšák hroznová šťava biela 1x250 ml, hroznová šťava

X54510

Hlavný popis produktu

Je to produkt v jeho čistej prírodnej podobe, bez akýchkoľvek prísad. Je určený pre všetky vekové kategórie, obzvlášť vhodný pre športovcov, tehotné či dojčiace ženy a deti. Podporuje trávenie, má posilňujúci a ukľudňujúci účinok. Najväčšou devízou tohto ušľachtilého nápoja je zloženie.

Obsahuje hroznový cukor, ktorý postupne uvoľňuje energiu, čím umožní jej využitie po dlhšiu dobu a tým pomáha k dlhodobejšiemu udržaniu pozornosti, zvýšeniu fyzickej a psychickej aktivity a zamedzí premene nadbytočnej energie na telesný tuk.

Ďalej obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú pri obrane ľudského organizmu proti stresu, únave, ale predovšetkým škodlivým vplyvom životného prostredia, znižujú hladinu cholesterolu, chránia pred infarktom, náhlymi mozgovými príhodami a pôsobia proti civilizačným chorobám.

Taktiež obsahuje  organické kyseliny a aminokyseliny, ktoré výrazne prospievajú svalom, znižujú únavu a zvyšujú pozornosť. V zložení šťavy sú aj vitamíny, minerály, triesloviny, prírodné farbivá, enzýmy, pektínové látky a aromatické látky - všetko v prírodnej podobe.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.