Listerine Teeth & Gum

1×500 ml, ústna voda

Značka: LISTERINE
Ústna voda s antibakteriálnym účinkom. Udržiava zdravé ďasná, chráni pred zubným kazom, ničí baktérie a udržiava svieži dych.
Na sklade v eshope
4,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

T00064

Je klinicky dokázané, že Listerin - Ochrana zubov a ďasien - s pridaným fluoridom sodným pri používaní dvakrát denne posilňuje zubnú sklovinu a pomáha tak chrániť zuby pred zubným kazom poskytuje 24-hodinovú ochranu pred zubným povlakom, hlavnou príčinou ochorenia ďasien ničí baktérie v medzizubnom priestore udržuje sviežu dych. Účinky Je klinicky preukázané, že Listerine - Ochrana zubov a ďasien - s pridaným fluoridom sodným pri používaní dvakrát denne posilňuje zubnú sklovinu a pomáha tak chrániť zuby pred zubným kazom poskytuje 24-hodinovú ochranu pred zubným povlakom, hlavnou príčinou ochorenia ďasien ničí baktérie v medzizubnom priestore udržuje svieži dych

Použitie:

Prípravok používajte 2x denne po vyčistení chrupu zubnou kefkou a pastou. Odmerajte 20ml prípravku Listerine (5ml = 1 kávová lyžička) a nalejte do úst, intenzívne preplachujte priestor medzi tvárami a zuby a medzizubné priestory po dobu asi 30 sekúnd, potom vypľujte. Kontraindikácie Ak používate fluoridové doplnky výživy, poraďte sa so svojím zubným lekárom. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov.

Zloženie:

Aqua, Alcohol, Sorbitol, Propyl alcohol, Poloxamér 407, Benzoic acid, Sodium Saccharin, Aroma, Eucalyptol, Methyl Salicylate, tymol, Mentol, Sodium fluoride, Sodium benzoany, CI 47005, Cl 42053. Obsahuje fluorid sodný (0.022% w / v 100 ppm F)


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov