Pánske telové spreje

  (5)
Zoradiť podľa
 • Zino Davidoff Group je švajčiarska rodinná firma. Náš zakladateľ, Zino Davidoff, je srdcom značky a inšpiruje všetko, čo robíme - kolekcia výrobkov odráža jeho prirodzenú eleganciu a uznanie pre jemnú kvalitu, štýl, autentickosť a dobrý život.
 • „Cítim zodpovednosť k žene dneška – zodpovednosť, aby sa cítila sebaisto, moderne a medzi všetkými ostatnými krásne.“ Slová venezuelskej módnej návrhárky Caroliny Herrery sa odrážajú v ideách značky, ktorej v roku 1980 vdýchla život a prepožičala svoje meno.
 • Armaf Tag-Him Telovy Sprej 200ml

  1×200 ml, telový sprej
  Arabská značka ARMAF ponúka štýlové pánske a očarujúce dámskej vône pre akúkoľvek príležitosť.
 • PLAYBOY VIP FOR HIM EDT 60ML

  1× 60 ml, toaletná voda
  Ďalšia párty je už len o kúsok ďalej. Užite si lesk a pôvab s VIP toaletnou vodou od Playboy, modernou vôňou s extra štýlom. Otvorené živým, povzbudzujúcim bergamotom a aromatickým rumom, osviežujúce tóny vody sa stretávajú s gurmánskymi akordmi bielej čokolády. Charizmatický a očarujúci, ako skutočný VIP.
 • Spoločnosť s.Oliver, založená ako módny biznis, čoskoro vyvinula tri „svety životného štýlu“, ako aj ďalšie produktové rady, ako sú okuliare s.Oliver, obuv, záhrada a tiež vône s.Oliver.
  Pánske telové spreje

  Pánske telové spreje