Strojčeky na vlasy a bradu

  (15)
Zoradiť podľa
 • BaByliss E986E Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Štýlový a výkonný lítium-iónový zastrihávač vlasov s uhlíkovo-titánovou čepeľou pre dlhodobý ostrý strih. Výnimočný výkon lítium-iónové batérie zaistí až 160 minút bezdrôtového používania. Plné nabitie batérie do 3 hodín. Presné nastavenie pre jemné riadenie dĺžky strihu.
 • BaByliss T890E Zastrihávač na fúzy

  1×1 ks, zastrihávač na fúzy
  Zastrihávač fúzov s výdržou batérie až 120 minút. BaByliss T890E je vybavený čepeľami z japonskej ocele, ktoré sú odnímateľné pre jednoduché čistenie. Funkcia rýchleho nabíjania ponúka po 20 minútach nabíjania až 20 minút prevádzky.
 • BRAUN BT 7420 Grey

  1×1 ks, Zastrihávač brady
  S profesionálnym zastrihávačom fúzov Braun Series 7 získajte doma svieži vzhľad ako od holiča. Presný v každom ťahu s naším najostrejším britom ProBlade. Funkcia Autosense zaisťuje rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Ovládač ProWheel so 40 nastaveniami dĺžky. 100 minút bezdrôtovej prevádzky.
 • BaByliss E990E Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Zastrihávač na vlasy, umývateľnosť, digitálny displej, nastavenie dĺžky, počet nadstavcov 8, materiál čepielok oceľ, min. dĺžka strihu 0.6 mm, max. dĺžka strihu 28 mm, počet nastavení strihov 45, doba chodu 160 min, doba nabíjania 180 min, typ napájania elektrická sieť a akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel
 • BaByliss E973E Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Strihač vlasov s odnímateľnou a umývateľnou čepeľou pre jednoduché čistenie. BaByliss E973E disponuje nožmi z nerezovej ocele, nastavením dĺžky pomocou kolieska a 26 variáciami zastrihávanie.
 • BaByliss E974E Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Strihač vlasov s odnímateľnou a umývateľnou čepeľou pre jednoduché čistenie. BaByliss E974E disponuje nožmi z nerezovej ocele, nastavením dĺžky pomocou kolieska a 26 variáciami zastrihávanie.
 • BaByliss E977E Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Zastrihávač vlasov, drôtové / bezdrôtové použitie, výdrž batérie až 60 minút, nabíjanie: 8 hodín, ochranné puzdro.
 • BaByliss E978E Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Strihač vlasov s odnímateľnou a umývateľnou čepeľou pre jednoduché čistenie. BaByliss E978E disponuje uhlíkovo-titánovými nožmi, nastavením dĺžky pomocou kolieska a 24 variáciami zastrihávania. Súčasťou balenia je presný zastrihávač kontúr.
 • BaByliss 7756PE Zastrihávač na vlasy

  1×1 ks, zastrihávač na vlasy
  Strihač vlasov v ergonomickom tvare s drsnou časťou. Babyliss 7756PE je vybavený čepeľami z nerezovej ocele, ktoré sú umývateľné. V balení nájdete nadstavec, transportný vak a čistiacu kefku.
 • BRAUN BT 3420 Grey

  1×1 ks, Zastrihávač brady
  So zastrihávačom fúzov Braun Series 3 dosiahnete doma výsledky ako z Barber shopu. Presné v každom ťahu s výnimočne ostrými čepieľkami, ktoré zaisťujú rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Presný otočný ovládač s 40 nastaveniami dĺžky.
 • BRAUN BT 5420 Black

  1×1 ks, Zastrihávač brady
  So zastrihávačom fúzov Braun Series 5 dosiahnete doma výsledky ako z Barber shopu. Presné v každom ťahu s výnimočne ostrými čepieľkami, ktoré zaisťujú rovnomerné oholenie všetkých fúzov. Presný otočný ukazovateľ so 40 nastaveniami dĺžky. 100 minút bezdrôtovej prevádzky.
 • SENCOR SHP 7411BK SET ZASTRIHAVAC VLASOV

  1×1 ks, zastrihávač vlasov
  Súprava zastrihávača vlasov Napájanie zo sieťovej zásuvky / akumulátora Nabíjanie konektorom mikro USB umožňuje nabíjanie v ktorejkoľvek časti sveta Čepele z nitridu titánu Extra tichý vysokorýchlostný motor 12 výmenných nástavcov
 • SENCOR SHP 4502BL ZASTRIHAVAC VLASOV

  1×1 ks, zastrihávač vlasov
  Zastrihávač vlasov Napájanie sieť/aku Odnímateľný výškový nadstavec pre ľahké čistenie Ergonomické držadlo zabraňujúce skĺznutiu v ruke Prevádzkový čas na akumulátor 40 minút
 • SENCOR SHP 6201RD SET ZASTRIHAVACOV

  1×1 ks, zastrihávač vlasov
  Súprava zastrihávača vlasov Napájanie sieť/batéria Vysokorýchlostný motor Titánové nože 6 výmenných nadstavcov Nadstavec na odstránenie chĺpkov z nosa Nadstavec na zostrih fúzov Štandardný nástavec na zostrih vlasov
 • BaByliss T885E Zastrihávač brady

  1×1 ks, Zastrihávač brady
  Zastrihávač na fúzy, nastavenie dĺžky, min. dĺžka strihu 0.5 mm, max. dĺžka strihu 12 mm, počet nastavení strihov 24, doba chodu 60 min, doba nabíjania 480 min, typ napájania elektrická sieť a akumulátor, ovládanie pomocou tlačidiel
Strojčeky na vlasy a bradu

Strojčeky na vlasy a bradu