KINDERKRAFT Trojkolka Aveo Mistic Green

1×1 ks, trojkolka

Trojkolka AVEO od spoločnosti Kinderkraft je výrobok vhodný pre deti od 9 mesiacov do približne 5 rokov

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

117,29
Doprava zadarmo

O produkte: KINDERKRAFT Trojkolka Aveo Mistic Green 1×1 ks, trojkolka

X017060

Hlavný popis produktu

Trojkolka AVEO od spoločnosti Kinderkraft je výrobok vhodný pre deti od 9 mesiacov do približne 5 rokov. Je vybavená odolnými kolieskami, ktoré nie je potrebné nafukovať. Ďalšou výhodou detskej trojkolky AVEO je otočné sedadlo, ktoré umožňuje nastavenie v smere alebo proti smeru jazdy. Ide o výrobok, ktorý rastie spolu s dieťaťom, skladacia konštrukcia a modulárna konštrukcia umožňujú tento bicykel ľubovoľne pretvárať a prispôsobovať veku dieťaťa.
Veľké kolesá do každého terénu Trojkolka AVEO je vybavená kolesami, ktoré nie je potrebné nafukovať. Sú odolné proti prepichnutiu a zároveň poskytujú dobrú priľnavosť k povrchu, či už jazdíte po chodníku alebo štrku.
Otáčacie sedadlo Sedadlo môžete otáčať dopredu alebo dozadu. Vďaka tomu je detský bicykel vhodný pre deti približne od 9 mesiacov. Bude neoceniteľným spoločníkom na každej prechádzke, a keď vaše dieťatko vyrastie, môžete AVEO ľahko premeniť na samostatnú trojkolku.
Jednoduché skladanie Tento detský bicykel môžete vziať všade so sebou, AVEO sa dá zložiť za pár okamihov. Zmestí sa do kufra auta, ale aj do skrine, ak nemáte v byte miesto na uskladnenie rozloženého bicykla.
Bezpečný v každej situácii Trojkolka je vybavená nastaviteľnými, 3-bodovými bezpečnostnými pásmi a bezpečnostnou zábranou. Pásy majú mäkké chrániče a rozkrokový popruh sa dá jednoducho pripevniť k zábrane, aby sa zvýšila bezpečnosť vášho dieťaťa.
Vysoké, pohodlné operadlo Vysoká opierka chrbta umožňuje deťom voľne sa oprieť počas jazdy. Jazda na trojkolke AVEO je veľmi pohodlná bez ohľadu na to, akým spôsobom je sedadlo nastavené.
Dve riadidlá AVEO je detská trojkolka, ktorá bola prispôsobená pre deti aj rodičov. Nastaviteľná rukoväť má špeciálny mechanizmus, ktorý dieťaťu bráni v otáčaní bicykla. Zároveň budete môcť sami určiť správny smer jazdy.
Voľné koleso Funkcia voľnobehu a voľného kolesa umožňuje dieťaťu šliapať do pedálov bez pohonu trojkolky. Stačí pohnúť malou páčkou, aby sa pedále začali otáčať, keď sa dieťa unaví z pedálovania.
Nastaviteľná rodičovská rukoväť Rukoväť na trojkolke AVEO sa dá nastaviť a ľahko prispôsobiť vašej výške. Vysoký otec, nízka mama? Nastavenie rukoväte na vami zvolenú úroveň tak, aby sa na bicykli rodičom pohodlne jazdilo, trvá len chvíľu.
Sklopné opierky nôh Vedľa predného kolesa sa nachádzajú opierky nôh, na ktorých si dieťa unavené šliapaním môže oprieť nohy. Opierky na nohy slúžia aj menším deťom, ktoré ešte nedosiahnu na pedále.
Sklopná strieška AVEO má veľkú sklápaciu striešku, ktorá chráni vaše dieťa pred slnkom a vetrom. Môžete nastaviť jej uhol, aby bolo vaše dieťatko počas jazdy vždy v tieni.
Praktické príslušenstvo V balení bicykla nájdete tašku na potrebné veci, 2 košíky (jeden pri riadidlách, druhý za sedadlom) a držiak na pohár pre rodičov.
Technické špecifikácie:
Materiál: - Rám: oceľový - Tkanina: polyester
Rozmery: - V rozloženom stave: 112 x 50,5 x 106,5 cm - Priemer kolies: predné: 26 cm, zadné: 21,5 cm - Výška riadidiel - 57 cm - Dĺžka operadla - 65 cm - Rodičovská rukoväť - 76, 86, 89 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.