EMI Kuchynské utierky Lunch set 12 ks

1×1 ks, kuchynské utierky

Značka: EMI

Sada 12 kusov kuchynských utierok s názvom "Lunch" sa vynikajúco osvedčuje vo svojej absorpčnej schopnosti vode, stálosťou farieb, rýchlym vysychaním a nájdete využitie pre ne v každej profesionálnej alebo domácej kuchyni. Každé balenie obsahuje 12 utierok, pričom rozmer každej utierky je 40 x 60 cm.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
19,00
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: EMI Kuchynské utierky Lunch set 12 ks 1×1 ks, kuchynské utierky

X015402

Hlavný popis produktu

Sada utierok na riad pre profesionálne aj domáce kuchyne.

Kuchynské utierky predstavujú nenahraditeľnú súčasť každej kuchyne. Každá zručná gazdinka ocení sadu dvanástich bavlnených utierok na riad. Utierky s motívom mačiek príjemne oživia váš kuchynský priestor. Z čistej 100% bavlny zaručujú vynikajúcu absorpčnú schopnosť pre vodu, čím výrazne skracujú čas utierania umytého riadu. Husto tkaná textília zabezpečuje dlhšiu životnosť utierok, udržia si svoj tvar a stálu farbu aj po opakovaných praniach. Tieto praktické kuchynské utierky vám iste spríjemnia prácu v kuchyni.

Naše utierky z kvalitnej bavlny nájdete využitie nielen vo vašej domácnosti, ale aj v kuchyni penziónu, reštaurácie alebo na chalupe. Nezabudnite si k utierkam na riad pridať aj iné kuchynské doplnky, ako napríklad kuchynské rukavice alebo obrusy.

Hlavné vlastnosti:

Materiál: 100% bavlna
Pranie: 40°C
Rozmery: 40 x 60 cm
Balenie: sada 12 kusov utierok na riad

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.