Concept IL5000 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO

1×1 ks, epilátor

Značka: CONCEPT

Bezpečná a dlhotrvajúca epilácia z pohodlia vášho domova. Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, tela, chrbta, oblasti bikín a tváre.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

118,99
Ušetríte 59%

Pôvodná cena:  287,99 €  ·  zľava 169,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 285.99 €

Doprava zadarmo

O produkte: Concept IL5000 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO 1×1 ks, epilátor

X001137

Hlavný popis produktu

IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami Túžite po hladkej pokožke bez chĺpkov? S IPL epilátorom Concept IL5000 Perfect Skin Pro to môžete dosiahnuť v pohodlí svojho domova. Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokom klinických testov po celom svete. Táto vedecky overená technológia poskytuje rýchle a trvalé výsledky. Záblesky intenzívneho pulzného svetla sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobí na tmavý pigment chĺpkov.

Tento tepelný účinok efektívne a bezbolestne ničí chĺpky aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu. 500 000 zábleskov, ktoré vám vydržia celý život Životnosť epilátora dosahuje 500 000 svetelných impulzov. Pre lepšiu predstavu to znamená, že pokiaľ by ste si pravidelne epilovali najbežnejšie partie tela, čo sú nohy, podpazušie a oblasť bikín, a dodržiavali odporučené intervaly ošetrenia, svetelné impulzy vám vystačia na celý život. Ide o priemerné výpočty použitých zábleskov na základe výsledkov testovacej skupiny žien (veľkosť M, výška cca 165 cm, váha cca 60 kg).

Priemerný počet zábleskov na jednotlivé partie tela: o lýtko = 60-90 zábleskov o stehno = 120-140 zábleskov o podpazušie = 5-7 zábleskov o bikiny = 16-20 zábleskov UV dezinfekčná základňa sa postará o hygienickú čistotu prístroja Epilátor je vybavený dezinfekčnou základňou, vďaka ktorej budete mať počas niekoľkých minút aplikačnú plochu prístroja hygienicky čistú a pripravenú k ďalšiemu použitiu. Využíva technológiu ultrafialového žiarenia, ktorá spoľahlivo zlikviduje až 99,9 % baktérií a zabráni ich ďalšiemu množeniu. Ostatné časti epilátora stačí po vychladnutí utrieť vlhkou handrou. Čistý prístroj uložte do puzdra a uskladnite.

Voľnosť pohybu vďaka bezdrôtovému použitiu IPL epilátor IL5000 vám dáva maximálnu voľnosť pohybu. Môžete ho totiž používať aj bez kábla, čo oceníte najmä na cestách. Pri plne nabitej batérii vám epilátor poskytne až 1350 zábleskov na najnižšej a až 500 zábleskov na najvyššej úrovni. Pokiaľ sa vám počas ošetrenia vybije, stačí ho zapojiť do zásuvky a môžete pokračovať ďalej. 2 režimy pre pohodlnú epiláciu celého tela IPL epilátor IL5000 je vhodný na odstránenie chĺpkov z celého tela. Využiť môžete dva režimy. Režim Gliss slúži k ošetreniu väčších plôch, ako sú nohy, ruky, hrudník, chrbát a pod.

Epilátor vysiela plynulé záblesky v rade za sebou, čím umožňuje rýchlejšie a plynulejšie ošetrenie. Režim Precision využijete k ošetreniu najhoršie dostupných a najcitlivejších partií, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín a pod. Prístroj vysiela jednorazové impulzy na základe stlačenia tlačidla pre uvoľnenie impulzu. V tomto režime odporúčame použiť prídavné magnetické nástavce (tvár + bikiny), s ktorými presnejšie zacielite na požadované miesto. Pre koho je IPL epilátor vhodný? Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje. Ako IPL epilátor správne používať? Pokožka, ktorú sa chystáte epilovať, musí byť pred použitím IPL epilátora čistá, suchá a oholená.

Zvoľte vhodnú jednu z piatich úrovní intenzity svetla pre váš typ pokožky - čím svetlejší fototyp pleti máte, tím vyššiu úroveň intenzity zvoľte (odporúčané úrovne intenzity pre jednotlivé fototypy sú podrobnejšie popísané v návode - str. 17). Aplikačnú plochu epilátora pritlačte na pokožku. Stlačením tlačidla prístroj vyšle svetelný impulz. Vyvarujte sa uvoľneniu viac ako jedného pulzu na rovnakú časť pokožky počas jedného ošetrenia. Počas epilácie môžete cítiť mierny pocit tepla či brnenie, ale v žiadnom prípade nesmie byť bolestivá. Pokiaľ cítite bolesť, je nutné znížiť intenzitu žiarenia. Senzor na ochranu očí IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostný senzor, ktorý zabráni vyslaniu impulzu, pokiaľ epilátorom mierite do voľného priestoru. Vďaka tomuto senzoru bude prístroj správne pracovať len v okamihu, kedy je aplikačná plocha úplne v kontakte s pokožkou. Používanie prístroja je teda bezpečné a nehrozí riziko poškodenia očí, takže v priebehu epilácie nemusíte používať špeciálne ochranné okuliare.

V prípade odstraňovania chĺpkov v oblasti tváre odporúčame počas záblesku zatvoriť oči. Predídete tak drobnému oslneniu zrovnateľnému so silou blesku pri fotoaparáte, ktoré síce nepredstavuje zdravotné riziko, ale môže byť nepríjemné. Prvé výsledky môžete zaznamenať už po 4 týždňoch používania Výsledky epilácie sa medzi jednotlivými užívateľmi môžu líšiť v závislosti na ošetrovanej časti tela, farbe chĺpkov a spôsobe aplikácie. Počiatočné úspechy môžete zaznamenať na svojej pokožke už po 4 týždňoch pravidelného používania. Pokiaľ s epiláciou začínate, odporúčame prvé 4 ošetrenia prevádzať v rozostupe 2 týždňov. Potom epiláciu opakujte každé 4 týždne, dokým nedosiahnete požadovaný výsledok. Mobilná aplikácia S mobilnou aplikáciou Concept IPL získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia. Pomôže vám s výberom vhodnej úrovne intenzity impulzov podľa vášho odtieňa pokožky a postráži vám intervaly medzi jednotlivými procedúrami. Nechýba ani prehľadný videonávod, v ktorom sa dozviete, akým spôsobom epilátor správne používať, aby ste dosiahli efektívne a dlhodobé výsledky. Nečakajte na leto Pokiaľ chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Pokožka totiž nesmie byť vystavovaná slnečnému žiareniu minimálne 4 týždne pred a aspoň 2 týždne po použití IPL epilátora.

hráňte pokožku pred slnkom v priebehu celého ošetrenia. Vystavenie slnečnému žiareniu znamená pobyt na priamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu asi 15 minút alebo pobyt na nepriamom slnečnom svetle bez ochrany po dobu 1 hodiny. Pokiaľ ste na pokožku aplikovali samoopaľovací krém, počkajte, kým opaľovací účinok krému úplne nevymizne. IPL epilátor môžu používať muži aj ženy staršie ako 18 rokov. Kedy IPL epilátor nepoužívať IPL epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným make-upem, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte.

Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožnom ochorení, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žil alebo tehotným a dojčiacim ženám. Pokiaľ ste inak chorí alebo si len nie ste istí, či je pre vás IPL epilácia vhodná, poraďte sa s dermatológom alebo svojim lekárom. Prístroj nie je vhodný k odstráneniu mužských fúzov.

Technické parametre:

• IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami

• Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, tela, chrbta, oblasti bikín a tváre

• Technológia intenzívneho pulzného svetla

• 5 úrovní, 2 režimy - precision, gliss 

2 magnetické nástavce: bikiny + tvár

• Aplikačná plocha: 3,3 cm? + nástavce 1,4 cm? a 2 cm?

• Senzor na ochranu očí

• Indikátor pripravenosti

• Integrovaný UV filter

• Mobilná aplikácia Concept IPL pre plánovanie ošetrenia

• Životnosť lampy: 500 000 impulzov

• Dezinfekčná základňa

• Napätie: 100-240 V ~ 50/60 Hz

• Príkon: 36 W

• Vlnová dĺžka: epilácia: 530-1200 nm

• Frekvencia impulzov: použitie bez kábla: 1,46-3,4 s, použitie s káblom: 1,07-2,6 s

• Intenzita svetelného impulzu: max. 4,5 J/cm? • Energia optického žiarenia: 4,3-14,8 J

• Batéria: Li-Ion

• Doba nabíjania: 60 min.

• Možnosť použitia s káblom aj bez kábla

• Počet impulzov pri plnom nabití batérie (použitie bez kábla): úroveň 1 - 1350 impulzov, úroveň 2 - 1000 impulzov, úroveň 3 - 700 impulzov, úroveň 4 - 550 impulzov, úroveň 5 - 500 impulzov

• Rozmery: 16,7 x 6,3 x 4,1 cm (v x š x h)

• Hmotnosť: 298 g

• Napájanie: elektrická sieť + batéria

• Uskladnenie: puzdro

• Farba: čierna + taupegold


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.