BIO Pharma

Zoradiť podľa
1×135 cps, výživový doplnok
Lecitín je nenahraditeľný pre činnosť mozgových buniek, pomáha odbúravať tuky a znižovať hladinu cholesterolu, čistí cievne steny.
1×150 tbl, výživový doplnok
Doplnok stravy s obsahom zinku, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, syntéze DNA, plodnosti a reprodukciu, metabolizmu mastných kyselín, syntéze bielkovín, stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky.
1×120 cps, koenzým
Výživový doplnok obsahuje koenzým Q10 (vyrábaný fermentáciou), vitamín E a selén.
tbl 30+30 (100% ZADARMO) (60 ks)
Výživový doplnok s obsahom vitamínu B6 a horčíka v organickej forme.
1×130 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok - prírodný produkt. Obsahuje esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre organizmus a vitamín E k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
1×120 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok obsahuje vitamín C 500 mg, extrakt z echinacei purpurovej 100 mg a zinok 10 mg. Podpora imunitného systému, zníženie vyčerpania a únavy.
1×150 tbl, výživový doplnok
Doplnok stravy s minerálmi potrebnými pre správnu činnosť organizmu. Prispieva k udržaniu nervového systému v dobrej kondícii a podporuje odolnosť organizmu.

BIO Pharma je česká spoločnosť založená v roku 1998, ktorá vyrába doplnky stravy. Cieľom spoločnosti je dodávať produkty, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie nároky na kvalitu a účinnosť.

\