Yves Rocher Lc Eau Fraiche Ruža

1×100 ml, toaletná voda

Svet vône ruža.

30,89
Doprava zadarmo

O produkte: Yves Rocher Lc Eau Fraiche Ruža 1×100 ml, toaletná voda

X65942

Hlavný popis produktu

Máte radi ženské vône, ale nemáte radi ťažké parfumy? Tak potom sa pre vás bude hodiť naša nová vôňa Eau Fraiche Ruža. Jemná vôňa kvetov, uzavretá v praktickej 100 ml fľaštičke, ktorú budete môcť použivať tak ćasto ako len budete chcieť.

Úsilie o prirodzenosť, vysokú kvalitu a čerpanie z francúzskych poznatkov spočíva na výrobe všetkých kozmetických výrobkov Yves Rocher. Ružová voda sa plnila do fliaš vo vlastných továrňach v Bretónsku a kvety použité pri jej výrobe pochádzajú z botanickej záhrady vo francúzskom La Gacilly, domove Yves Rocher. Bude sa hodiť aj na romantickú večeru alebo do práce, je to jemná vôňa, ktorá je univerzálna a budete sa v nej cítiť žensky a zmyselne. 

Podľa odborníkov Yves Rocher je romantizmus najlepšie vyjadrený kvetinovými sladkými tónmi. V tejto vôni však nájdete aj čistú sviežosť. Ružové tóny dodávajú jemnú vôňu, ktorá zdôrazňuje sviežosť a ženskú zmyselnosť.

Pri výrobe ružovej vody sme spolupracovali s talentovanými francúzskymi parfumérmi. Spoločne sme vybrali najlepšie prírodné suroviny, z ktorých hlavnú úlohu zohráva ruža. Je zodpovedná za jemnú a zvodnú vôňu toaletnej vody.

Vôňa kvetov ruže sa vyznačuje teplou vôňou s tónmi pižma, medu, citrónu a čínskeho čaju. Povaha a intenzita vône však závisí od veku rastliny, denného času, vlhkosti vzduchu a citlivosti vône. 

Naše jedinečné ružové kvety získavame z botanickej záhrady v La Gacilly v Bretónsku. Hneď po zbieraní sú ďalej spracované a extrahované vonnou esenciou, vďaka ktorej je vôňa obsiahnutá v našej toaletnej vode mimoriadne čerstvá.

Pretože podporujeme ekologický prístup v kozmetike v Yves Rocher, vyrábame parfumové obaly z ekologických surovín. Uzáver je vyrobený z recyklovaného plastu a fľaša s obalom sú recyklovateľné.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.