Vitamín ADEK Konopný Bylinný Extrakt 30ml

1×30 ml

Bylinný extrakt "VITAMÍN A,D,E,K" je doplnok stravy s vitamínmi A, D, E a K v konopnom oleji.
Na sklade v eshope
27,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte

X57060

Bylinný extrakt "VITAMÍN ADEK" je doplnok stravy s vitamínmi A, D, E a K v konopnom oleji. Lanolín je prírodný vosk nachádzajúci sa v ovčej vlne, ktorý chráni ovce a ich rúno pred navlhnutím a meniacim sa počasím. Lanolín je tiež cenným prírodným zdrojom vitamínu D3. Natto sú sójové bôby, ktoré prešli prirodzenými fermentačnými procesmi. Je to vysoko cenená ingrediencia v japonskej kuchyni a prírodný zdroj vitamínu K2.

Slnečnicové semienka sú tiež jedným z najbohatších prírodných zdrojov vitamínu E. Konopný olej má vysoký obsah omega-3 esenciálnych mastných kyselín, ako aj omega-6 a omega-9. V produkte nájdete iba 100% ingrediencie z prírodných zdrojov. Vitamín A podporuje imunitný systém, pomáha zachovať zdravú pokožku a správne videnie. Vitamín D podporuje imunitný systém a pomáha udržiavať zdravé kosti.

Vitamín E podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom. Vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí a prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi. Zloženie: Konopný olej, D-alfa-tokoferol (vitamín E získaný zo slnečnicových semien), retinylpalmitát (vitamín A), menachinón-7 (vitamín K2 získaný z natto), cholekalciferol (vitamín D3 získaný z lanolínu), antioxidant: rozmarín extrakt.

Nutričné hodnoty: Denná dávka:3 stlačenia pumpy Vitamín E 12mg Vitamín A 800ug Vitamín K 75ug Vitamín D (2000 IU) 50ug Vlákninový olej z konopných semien 0,24g Omega-3 kyseliny 46mg

Použitie: Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku. Dospelí - 3 stlačenia pumpy raz denne najlepšie s jedlom. Dá sa použiť priamo orálne, ale aj ako prídavok do šalátov, šejkov či kaší. Pred použitím dobre pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Balenie: 30 ml

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.