Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Bolesť a opuch po pichnutí kaktusom - je teplota možná?

    Otázka z 17. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň prajem. Pichla som sa katktusom, ktorého pichliač mi ostal v nechte, vraj nie je toxický, no to miesto je veľmi bolestivé aj na druhy deň a opuchnuté. Môže mi z toho vychádzať teplota? Do 38 Čo by ste mi odporučili? Dakujem
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.    

    Akékoľvek cudzie teleso sa vždy odporúča z tela odstrániť. V prípade, že pihliač ostal v prste a stúpa i telesná teplota, odporúčam vyhľadať lekára.

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Najnovšie otázky v poradni