BRAUN Silk-épil MBSE9 Flex Designová edice

1×1 kus

Značka: BRAUN
Technológia Micro-Grip zachytáva aj chĺpky, ktoré vosk nezachytí. Technológia SensoSmart usmerňuje epiláciu červeným svetlom, aby sa zabezpečil správny prítlak, a to na všetkých miestach, ktoré sa rozhodnete epilovať.Pomocou nástavca holiacej hlavice strojčeka sa dokáže epilátor zmeniť na plne funkčný holiaci strojček, zatiaľ čo zastrihávací nástavec umožňuje chĺpky skrátiť podľa vášho želania. Rovnako efektívne odstráni chĺpky pri použití nasucho aj namokro.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
208,99
Doprava zadarmo

O produkte

X52672

BRAUN Silk-épil MBSE9 Flex je vybavený plne flexibilnou hlavicou pre dlhodobejšie hladkú pokožku aj v horšie holiteľných partiách.

K oslave stého výročia značky Braun sme vytvorili špeciálna edícia niektorých z našich najúspešnejších produktov, vrátane celosvetovo prvého epilátora s plne flexibilné hlavou: Silk-épil 9 Flex. Tento epilátor pre ženy stelesňuje filozofiu značky Braun : dobrý dizajn nadovšetko. Plne flexibilná hlavica pre dlhodobejšie hladkú pokožku aj v horšie holitelných partiách. Technológia Micro-Grip zachytáva aj chĺpky, ktoré vosk nezachytí. Rovnako efektívne odstránenie chĺpkov pri použití nasucho aj namokro. Jednoduchý. Užitočný. Odolne konštruovaný.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.