BOOSTER SERUM HYALURONIC ACID

1×30 ml, pleťové sérum proti známkam stárnutia

Značka: NOVEXPERT

Sérum s kyselinou hyaluronovou.

50,99
Doprava zadarmo

O produkte: BOOSTER SERUM HYALURONIC ACID 1×30 ml, pleťové sérum proti známkam stárnutia

X000316

Keď pleť volá SOS

Kyselina hyalurónová, hlavná látka estetickej medicíny, je molekula, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. Viac než 50 % kyseliny hyalurónovej sa nachádza v koži. V priebehu rokov sa však kyselina hyalurónová z pleti postupne vytráca a pleť tak stráca objem, je ochabnutá, unavená a dehydratovaná. Na tvári sa začínajú objavovať prvé vrásky a dochádza tak ku strate pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutiu kontúr tváre.

Navráťte svojej pleti základnú látku, ktorú vplyvom času stráca, a to prirodzenou cestou bez estetických zákrokov.  Značka Laboratoires Novexpert preto vyvinula špičkový produkt, ktorý túto aktívnu látku obsahuje.  Booster sérum s kyselinou hyalurónovou sa právom zaradilo medzi najúčinnejšie produkty proti starnutiu pleti.

Toto kultové sérum obsahuje 960 mg čistej kyseliny hyalurónovej v koncentrácii 3,2 % v 4 základných veľkostiach pre zosilnenie jej účinku vo všetkých epidermálnych vrstvách pleti.

Celkové množstvo kyseliny hyalurónovej obsiahnutej v 1 flakóne séra zodpovedá množstvu 40 injekcií kyseliny hyalurónovej bežne používanej v estetickej medicíne.

Úspešná iniciatíva, ktorú v Laboratoires Novexpert premenili na výskumný projekt.

Myšlienka vyvinúť toto zázračné sérum vznikla vďaka nápadu jedného z našich partnerských dermatológov, ktorý pri aplikácii injekcie kyseliny hyalurónovej vždy aplikoval aj malé množstvo priamo na pokožku pacienta. Tento neobvyklý postup prispel k zlepšeniu a predĺženiu účinnosti zákroku.

O 3 roky neskôr získalo Booster sérum medzinárodný ohlas a zaradilo sa medzi najvýznamnejšie produkty s kyselinou hyalurónovou proti starnutiu pleti.

Navráťte svojej pleti základnú látku, ktorú vplyvom času stráca, a to prirodzenou cestou bez estetických zákrokov. Booster sérum od Laboratoires Novexpert je 100 % prírodnou alternatívou riešenia vrások s okamžitým a viditeľným výsledkom.

Čím sa vyznačuje: 

  • Výnimočná koncentrácia čistej kyseliny hyalurónovej 3,2 %, pravdepodobne najvyššia na svete!
  • 4 veľkosti kyseliny hyalurónovej pre posilnenie účinku vo všetkých epidermálnych vrstvách pleti.  
  • Reaktivácia syntézy kyseliny hyalurónovej v dermis a epidermis.

Aké účinky môžete očakávať:

  • okamžitá a dlhodobá hydratácia;
  • okamžitá redukcia povrchových vrások;
  •  posilnenie syntézy kolagénu v dermis.

Odporúčaná aplikácia:

ráno a/alebo večer:

aplikujte niekoľko kvapiek podľa typu pleti na celú tvár a krk

  • mastná pleť: 1 až 2 kvapky
  • normálna a zmiešaná pleť: 2 až 3 kvapky
  • suchá pleť: 3 a viac kvapiek

Booster sérum môžete použiť samostatne alebo pred bežnými prípravkami. Prípravok môžete naniesť ihneď po aplikácii séra. Po 5 minútach môžete naniesť make-up. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.