Always Inkontinenčná intimka Normal

1×28 ks, vložky

Značka: ALWAYS

Zachovajte si pocit sviežosti, nech máte akýkoľvek štýl.

2,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Always Inkontinenčná intimka Normal 1×28 ks, vložky

X55583

Hlavný popis produktu

Vlastnosti

Sú flexibilné a prispôsobia sa každému typu nohavičiek, Absorpčné jadro poskytuje dôverný pocit istoty po celý deň, Intímky sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné, takže ich pri nosení takmer necítite, Priedušný dizajn, Schválené dermatológmi z organizácie Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravú pokožku), Dermatologicky testované intímky, aby boli jemné k pokožke, Balenie s certifikátom FSC

Intímky Always Dailies Fresh & Protect Flexistyle vám dodajú každodenný pocit sviežosti, na ktorý sa môžete spoľahnúť, a sú dostatočne flexibilné na to, aby sa prispôsobili všetkým typom nohavičiek. Vďaka svojmu pohodlnému dizajnu prinášajú výbornú kombináciu pohodlia a ochrany, takže sa na ne môžete spoľahnúť každý deň a nemusíte sa obávať, že ich pri nosení budete cítiť.

Vďaka priedušnému dizajnu, ktorý poskytuje dôverný pocit sucha, sú tieto intímky vhodné pre váš každodenný život. Ideálne na zachytávanie vaginálneho výtoku alebo ako dodatočná ochrana pri nepravidelnej a slabšej menštruácii či miernom výtoku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.