Acqua Di Parma Bm Arancia Di Capri Edt 75ml

1×75 ml, toaletná voda

Acqua di Parma začala ako malá továreň v Parme. Prvá vôňa Colonia bola vytvorená v roku 1916 a pôvodne sa používala na parfumovanie pánskych vreckoviek. Colonia sa stala skutočným symbolom talianskej elegancie medzi americkými a európskymi celebritami v predvojnových a povojnových rokoch.

Varianty podľa objemu

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

61,99
Doprava zadarmo

O produkte: Acqua Di Parma Bm Arancia Di Capri Edt 75ml 1×75 ml, toaletná voda

X89354

Hlavný popis produktu

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri je citrusovo-aromatická vôňa pre mužov aj ženy. Ako prvý ucítite pomaranč, sicílsku mandarínku, bergamot a citrón. Potom sa rozvonia kardamón a olej z lístia horkého pomaranča (petitgrain). Na záver vás očarí kombinácia pižma a karamelu. Na trh bola uvedená v roku 1999.

Acqua di Parma ponúka rôzne kolekcie vôní. Jednou z nich je Blu Mediterraneo. Vône z tejto kolekcie sú inšpirované krajinou stredomorskej oblasti Talianska a jej nádhernou atmosférou. Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri je jednou zo siedmich vôní tejto stredomorskej skupiny toaletných vôd. Uvoľňujúca, živá a žiarivá vôňa prináša k životu kombináciu esenciálnych olejov z pomarančov, mandarínok a citrónov. Tie sa harmonicky miešajú s vôňou kardamónu. V základe si všimnete ľahký nádych karamelu a zmyselné tóny pižma.

Toaletná voda Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri je pomenovaná a inšpirovaná talianskym ostrovom Capri, ktorého prírodnou zvláštnosťou je pomaranč, ktorý tam rastie v hojnom počte a je jednou z hlavných zložiek toaletnej vody. Upokojujúce tóny tejto unisex vône vytvárajú hlboký pocit harmónie pri rozjímaní nad touto idylickou krajinou. Arancia di Capri je vrcholom luxusu a kvality. Jej vôňa vydrží a nesklame.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.