Výmenné čepele 3ks pre Philips OneBlade QP230/50

1×3 ks, výmenné čepele

Značka: PHILIPS
Náhradné hlavice Philips OneBlade sú kompatibilné s Philips holiacim strojčekom rovnakej rady - QP2530/20.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

36,19
Doprava zadarmo

O produkte

X44534

Vymeniteľné čepele k revolučnému zastrihávaču Philips OneBlade, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžkyvytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov pre zastrihávanie, úpravu a holenie fúzov, OneBlade zvládne všetko. Balenie obsahuje 3 náhradné čepele.

  • 3 náhradné čepele OneBlade
  • technológia Philips OneBlade
  • obojstranná čepeľ
  • holí bez podráždenia a porezania pokožky

Philips OneBlade je vybavený novou revolučnou technológiou pre styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany - kĺzavému poťahu v kombinácii so zaoblenými špičkami - je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200-krát za sekundu), ktoré je účinné aj pre dlhé fúzy.

OneBlade kopíruje kontúry vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihávať a holiť všetky časti tváre. Na úpravu okrajov použite obojstrannú čepeľ a vytvorte bezchybné línie pohybom čepele ktorýmkoľvek smerom.

Čepele sú navrhnuté pre dlhodobý výkon. Na dosiahnutie optimálneho výkonu je potrebné každú čepeľ meniť len raz za 4 mesiace pri pravidelnom používaní 2-krát za týždeň. Výmena je jednoduchá a praktická, novú čepeľ stačí nacvaknúť a OneBlade je pripravený na použitie.

Náhradné čepele sú vhodné pre všetky modely zastrihávačov Philips OneBlade a Philips OneBlade Pro.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.