PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery

1×6 ml, sérum na pery

Značka: PLANTHÉ

PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery je kozmetický prípravok pre dokonale plné, väčšie a zmyselné pery. Originálna receptúra BOOSTINGTM KOMPLEXkombinujúca niekoľko účinných látok, vďaka ktorým sa docieli zlepšenie vzhľadu a väčšieho objemu pier už po prvej aplikácií. Sérum vďaka kofeinu zlepšuje vzhľad, vyhladzuje pery a zvýrazňuje prirodzenú farbu pier a ich kontúru. Obsiahnutá kyselina hyaluronová zaisťuje spevnenie, výživu a hydratáciu pier, čím zároveň redukuje drobné mimické vrásky.

15,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery 1×6 ml, sérum na pery

X015977

Hlavný popis produktu

PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery je kozmetický prípravok pre dokonale plné, väčšie a zmyselné pery. Originálna receptúra BOOSTINGTM KOMPLEXkombinujúca niekoľko účinných látok, vďaka ktorým sa docieli zlepšenie vzhľadu a väčšieho objemu pier už po prvej aplikácií. Sérum vďaka kofeinu zlepšuje vzhľad, vyhladzuje pery a zvýrazňuje prirodzenú farbu pier a ich kontúru. Obsiahnutá kyselina hyaluronová zaisťuje spevnenie, výživu a hydratáciu pier, čím zároveň redukuje drobné mimické vrásky.

PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery:
- zväčšuje objem pier,
- zlepšuje vzhľad vyhladzuje pery,
- zvýrazňuje prirodzenú farbu a kontúry pier,
- zaisťuje spevnenie, vyživuje a hydratuje pery,
- redukuje drobné mimické vrásky.

PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery obsahuje 6 ml séra, určeného na pery. Sérum je potrebné naniesť pomocou aplikátora na pery a nechať pôsobiť. Pár minút po aplikácií nejesť a nepiť. Pre okamžitý efekt aplikovať podľa potreby kedykoľvek počas dňa, maximálne však 6-krát za 24 hodín. Sérum je možné použiť aj ako podklad pod rúž či lesk na pery. Je potrebné vyhýbať sa aplikácií na kožu v okolí pier. Neaplikovať na poranené pery. Pri bozku môže dôjsť k prenosu aktívnych látok. Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Nie je určené pre deti. Sérum určené na pokožku pier za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu. PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery je kozmetický prípravok pre dokonale plné, väčšie a zmyselné pery. Originálna receptúra BOOSTINGTM KOMPLEXkombinujúca niekoľko účinných látok, vďaka ktorým sa docieli zlepšenie vzhľadu a väčšieho objemu pier už po prvej aplikácií. Sérum vďaka kofeinu zlepšuje vzhľad, vyhladzuje pery a zvýrazňuje prirodzenú farbu pier a ich kontúru. Obsiahnutá kyselina hyaluronová zaisťuje spevnenie, výživu a hydratáciu pier, čím zároveň redukuje drobné mimické vrásky.

PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery:
- zväčšuje objem pier,
- zlepšuje vzhľad vyhladzuje pery,
- zvýrazňuje prirodzenú farbu a kontúry pier,
- zaisťuje spevnenie, vyživuje a hydratuje pery,
- redukuje drobné mimické vrásky.

PLANTHÉ Sérum pre väčšie pery obsahuje 6 ml séra, určeného na pery. Sérum je potrebné naniesť pomocou aplikátora na pery a nechať pôsobiť. Pár minút po aplikácií nejesť a nepiť. Pre okamžitý efekt aplikovať podľa potreby kedykoľvek počas dňa, maximálne však 6-krát za 24 hodín. Sérum je možné použiť aj ako podklad pod rúž či lesk na pery. Je potrebné vyhýbať sa aplikácií na kožu v okolí pier. Neaplikovať na poranené pery. Pri bozku môže dôjsť k prenosu aktívnych látok. Nepoužívať pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Nie je určené pre deti. Sérum určené na pokožku pier za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.