Lavera Spevňujúce Telové Mlieko S Q1 250ml

1×1 ks

Značka: LAVERA
  • Doprajte si hydratáciu a spevňujúcu starostlivosť s telovým mliekom pôsobiacim proti prejavom predčasného starnutia pokožky.
11,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Lavera Spevňujúce Telové Mlieko S Q1 250ml 1×1 ks

X58598

Hlavný popis produktu

Prírodný koenzým Q10 v kombinácii s ďalšími účinnými zložkami obnovuje jej prirodzenú elasticitu a pokožku vyživuje. Obsiahnuté Bio Aloe Vera dodáva až 24hodinovú hydratáciu, ktorú Bio Jojobový olej uzamyká hlboko vo vnútri a predchádza vysušovaniu. Telové mlieko sa dobre rozotiera a rýchlo vstrebáva. Už po 2 týždňoch pravidelného používania môžete sledovať zlepšenie elasticity a pevnosti pokožky.

Telové mlieka lavera:

• poskytujú až 24hodinovú hydratáciu

• sú obohatené o lecitín, ktorý posilňuje ochrannú vrstvu pokožky

• veľmi rýchlo sa vstrebáva • neobsahujú silikóny, minerálne oleje, mikroplasty ani GMO suroviny

• sú biologicky rozložiteľné

• balíme do 100% recyklovaných obalov

Účinné látky: Koenzým Q10 je prirodzenou súčasťou ľudského tela, kde stimuluje proces obnovy buniek. Rovnako ako kolagén, aj obnova koenzýmu Q10 po 20. roku života začína klesať. Preto je potrebné doplňovať ho do organizmu pomocou bohatej stravy a kvalitnej kozmetiky. Koenzým Q10 má tiež silné antioxidačné účinky a chráni bunky pred voľnými radikálmi a nepriaznivými vplyvmi okolia. Bio Jojobový olej je univerzálnym pomocníkom v starostlivosti o telo. Svojou štruktúrou sa podobá prirodzenému ľudskému mazu, preto je vhodný k starostlivosti o všetky typy pokožky.

Vďaka vysokému obsahu vitamínu E tiež prispieva k ochrane kožných buniek a ich regenerácii. Bio Aloe vera je odpradávna známa ako prospešná bylina. Najčastejšie sa z tejto púštnej rastliny v starostlivosti o pokožku používa gél z ich dužinatých listov. Výťažky z Bio Aloe vera obsahujú vysoké množstvo prospešných vitamínov a minerálov. Vďaka kyseline salicylovej majú dokonca významné upokojujúce účinky. Gél z Bio aloe vera hydratuje pokožku a podporuje obnovu kolagénu, ktorý spomaľuje starnutie pokožky.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.

NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej výroby. Certifikát: Vegan Typ pleti: Citlivá


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov