Hugo Boss The Scent for Her

1 set

Značka: HUGO BOSS
FFP2 zadarmo nad 5 € K nákupu nad 5 € získate 1 ks respirátora FFP2 zadarmo
55,09
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
55 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44209

HUGO BOSS Boss The Scent For Her
parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 200 ml
Parfumovaná voda Boss The Scent For Her z roku 2016 je starostlivo prepracovaná a zároveň prirodzene čistá dámska vôňa. Nezaprie v sebe tradíciu značky Hugo Boss, ktorá sa preslávila najmä perfektnými pánskymi oblekmi. Hoci je to vôňa pre ženy, má v sebe okrem jemnosti i mnoho sily, vrátane obdivu k dáme odetej v pánskom štýle. Značka Hugo Boss dáva obe pohlavia do rovnocenného postavenia a oceňuje všetko, čím sa navzájom obohacujú.
Zamatovo broskyňové, kvetinové a kakaové opojenie
Parfum Boss The Scent For Her je moderná ovocno-kvetinová vôňa s gurmánskymi dozvukmi. Charakterizuje ho šťavnatá broskyňa, ktorú sprevádzajú biele kvety frézie a osmanthus. Farebnosť vône dotvára luxusná horká aróma kakaa. Užívateľky zhodnotili, že vôňa Boss The Scent For Her sa najlepšie nosí od jari do jesene a cez deň, kedy zvyšuje energiu a podporuje dobrú náladu. Pani Jana uvádza: "Božská záležitosť - láska na prvé nadýchnutie."
Symbol zvodnosti a dokonalý náprotivok pánskej verzie
Parfumovaná voda HUGO BOSS Boss The Scent For Her za všetkých okolností umocní vašu eleganciu a zvodnosť. Existuje aj pánska verzia vône The Scent, v ktorej je hlavnou zložkou afrodiziakálne ovocie maninka. Oba parfumy The Scent zo slávneho módneho domu Hugo Boss majú za úlohu vzbudiť túžbu u opačného pohlavia. Ako sa im to darí, môžete ľahko vyskúšať pri svojich každodenných aktivitách. Stačí naniesť pár kvapiek vône The Scent na pulzné body pokožky...