Eubos Diabetic Foot And Leg 100ml

1×100 ml

Značka: EUBOS

Krém s aktívnymi zložkami špeciálne navrhnutými pre diabetickú pokožku. Krém poskytuje hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu a posilňuje obranyschopnosť pokožky. Je vhodný na dennú starostlivosť o nohy a chodidlá so suchou, veľmi suchou, napnutou a podráždenou pokožkou.

13,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Eubos Diabetic Foot And Leg 100ml 1×100 ml

X63563

Hlavný popis produktu

Typ pokožky: Diabetický krém na chodidlá a nohy EUBOS DIABETIC FOOT AND LEG je vhodný na starostlivosť o nohy so suchou a citlivou pokožkou. Aktívne látky: LegActif (extrakt zo zlatobyľu, listnatca a limetky), decalact (antimikrobiálny), pheohydrane, UREA, bisabolol, alantoín, panthenol, olej zo sladkých mandlí, bambucké maslo, olivový olej, glycerín, kyselina mliečna. Bez parabénov, PEG-derivátov a lanolínu. Neobsahuje minerálny olej (parafín). Vhodné na: Veľmi suchú, drsnú a podráždenú pokožku chodidiel a nôh. Na unavené, „ťažké“ nohy, najmä u diabetikov.

Pôsobenie: LegActif, komplex 3 rastlinných extraktov (zlatobyľ, listnatec a limetka) s flavonoidmi, má priaznivý a revitalizačný účinok na unavené chodidlá a nohy. Pheohydrane získaný z rias v kombinácii s UREOU, laktátom a glycerínom je vysoko účinný na intenzívnu hydratáciu celej pokožky a posilňuje jej prirodzenú ochrannú funkciu. Bisabolol, alantoín a panthenol pokožku upokojujú a zvyšujú jej schopnosť zadržiavať vlhkosť. Decalact pomáha posilňovať odolnosť pokožky. Výživný mandľový a olivový olej a bambucké maslo zabezpečujú hladkú pokožku. Aplikácia: Pravidelne nanášajte na očistenú pokožku ráno a večer podľa potreby a jemne vmasírujte.

Kombinujte: Na starostlivosť o tvár diabetikov odporúčame krém na tvár EUBOS DIABETIC FACE CREAM. Na starostlivosť o telo u diabetikov odporúčame balzam na telo EUBOS DIABETIC BODY BALSAM. Výsledky: Už po niekoľkých dňoch je pokožka hladšia a hydratovanejšia. Veľkosť balenia: 100 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.