ENVY Therapy® Brightening Ampoules Trial Kit

3×2 ml, ampulky

Smart balenie 3 ks sterilných ampuliek s profesionálnym účinkom na rozjasnenie, zjednotenie tónu a zníženie hyperpigmentácie pleti.
Na sklade v eshope
34,00
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte

X57916

Unikátne, sterilne balené ampulky napomáhajúce rozjasneniu, zjednoteniu tónu a zníženiu hyperpigmentácie. Pravidelným používaním rozžiarujú a zosvetľujú pleť a postupne redukujú pigmentové škvrny. Pleť bude farebne zjednotená, presvetlená, žiarivá, pigmentácie a škvrny redukované. Intenzívne ampuly obsahujú aktívne látky arbutín, rezorcín, kyselinu azelaovú a niacínamid vo vysokej koncentrácii. V unikátnom spojení s kyselinou askorbovou výrazne bojujú proti zvýšenej hyperpigmentácii pokožky tváre, krku a dekoltu.

Vzhľadom na silnú koncentráciu aktívnych látok a obsah kyseliny azelaovej sa ich použitie odporúča hlavne v jesenných a zimných mesiacoch. Nepoužívajte v letných mesiacoch ani vtedy, keď je pleť vystavená intenzívnemu slnečnému žiareniu. Línia Brightening je určená pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón a sklon k hyperpigmentácii. Vplyvom rôznych vnútorných i vonkajších faktorov je pleť čoraz náchylnejšia na stratu kožného pigmentu – melanínu, ktorý je prirodzenou súčasťou kože. Tvorí sa v melanocytoch, v bunkách, ktoré sú uložené v najspodnejšej vrstve pokožky (stratum bazale), a tie sa aktivujú vplyvom slnečného žiarenia. Jeho rozloženie sa časom mení a dochádza k hyperpigmentácii. Aby sme zabránili prehĺbeniu problémov, už pri prvotnom vzniku pigmentových škvŕn je potrebné upraviť domácu starostlivosť o pokožku.

Balenie obsahuje 3 x Intensive Brightening Ampoules (2 ml).

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.