Dámsky zastrihávač Adler AD 2939

Značka: ADLER

Odstránenie nežiaducich chĺpkov nad ústami, na lícach, brade, okolo uší a nosa bude veľmi jednoduché, ak použijete dámsky zastrihávač Adler AD2939

9,99

O produkte: Dámsky zastrihávač Adler AD 2939

313ca792-25c4-4fbd-bc13-a8b7d6671dca

Hlavný popis produktu

Odstránenie nežiaducich chĺpkov nad ústami, na lícach, brade, okolo uší a nosa bude veľmi jednoduché, ak použijete dámsky zastrihávač Adler AD2939. Tento prístroj, ktorý vyzerá ako rúž, nezaberie veľa miesta v kabelke či batohu a umožní vám na diskrétne odstránenie svetlejších a tmavších chĺpkov. Môžete si ho vziať na dovolenku, alebo si ho nechať v kúpeľni, keď ho potrebujete použiť. Puzdro je vyrobené z odolného ABS plastu. Jeho prednosťou sú nepochybne perleťovo-zlatá farba a malé rozmery. Dobre profilovaná strihacia hlava zachytí aj tie najkratšie a najjemnejšie chĺpky. Zabudovaná LED lampa zase osvetlí miesto, ktoré chcete epilovať.

Charakteristika a technické údaje:
Dámsky zastrihávač
Elegantný, decentný tvar imitujúci luxusný rúž
Kompaktná veľkosť sa zmestí do každej kabelky
Bezbolestná epilácia citlivej pokožky tváre
Dôkladné odstránenie nežiaducich chĺpkov
Rýchly účinok
Strihacia hlava efektívne zachytí aj tie najjemnejšie a najkratšie chĺpky
Tichá práca
Jednoduché použitie, jedno tlačidlo
Odstraňuje chĺpky z pier nad ústami, na lícach, brade, okolo uší a nosa
LED svetlo osvetľuje oblasť epilácie
Typ epilácie: fóliová rezacia hlava
Puzdro: odolný ABS plast
Farba: perleťovo - zlatá
Rozmery produktu: 11,0 x 3,1 x 3,1 cm
Napájanie: 1 x 1,5V AA batéria (nie je súčasťou balenia)

Fóliová strihacia hlava je ideálnym riešením na odstraňovanie chĺpkov z jemných oblastí tváre, je tiež odolná a čistiteľná, takže dlho vydrží. Zastrihávač Adler AD2939 je veľmi praktická pomôcka, ktorá by mala byť v kúpeľni alebo kabelke každej ženy. Oceníte pohodlie a jednoduchosť používania zariadenia. Zastrihávač je tiež skvelým tipom na darček pre milovníkov domácej starostlivosti a sledovania najnovších trendov v kozmetickom priemysle.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.