BABÉ Telové mlieko Balm to Oil

1x500 ml, vyživujúce telové mlieko

Značka: BABÉ

Vysoko výživný olejový balzam určený najmä pre suchú pokožku. Ponúka jedinečný zmyslový zážitok vďaka svojej krémovej textúre, ktorá sa po vmasírovaní do pokožky premení na olej.

29,99
Doprava zadarmo

O produkte: BABÉ Telové mlieko Balm to Oil 1x500 ml, vyživujúce telové mlieko

X020848

Hlavný popis produktu

Určený najmä pre suchú pokožku a pokožku so sklonom k atopii. Obnovuje a chráni kožnú bariéru ako aj rovnováhu mikrobiómu vďaka zloženiu s ceramidami, prebiotikami, lyzovanými probiotikami a olejmi s Omega 3, 6, 9. Hydratuje, regeneruje a uľavuje od pnutia, bez pocitu mastnoty na pokožke. Balm to Oil je navrhnutý tak, aby zmenil spôsob, akým hydratujeme pokožku: jeho krémová textúra sa na tele rozpúšťa a mení na príjemný, ľahký suchý olej. Vďaka schopnosti oleja vyživovať si všimnete okamžitú hebkosť a úľavu. S olejmi rastlinného pôvodu.

*Účinné látky: Prebiotiká, Prírodný zvlhčujúci faktor, Vit. F 1% · Inca Inchi olej, Chia olej, Ceramidy, Probiotic Lysate
*Tento zoznam zložiek môže podliehať regulačným zmenám, preto si pozorne prečítajte zoznam vytlačený na obale produktu, aby ste sa uistili o jeho zložení.

Aplikácia: Aplikujte po sprche alebo kúpeli ako telové mlieko. Jemne vmasírujte do pokožky tela až do úplného vstrebania. Pre kompletnú starostlivosť o telo odporúčame používať Babé Omega olejový sprchový gél ako kúpeľový gél na každodenné použitie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.