Armaf Club de Nuit Intense

105 ml

Značka: ARMAF
Club De Nuit Intense Man je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Ovocnú hlavu tvorí ananás, bergamot, jablko, čierne ríbezle a citrón. V srdci ucítite kombinácii jazmínu, brezy a ruže. Kompozíciu uzatvára šedá ambra, vanilka, pižmo a pačuli.
Na sklade
36,89
Doprava zadarmo
36 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44256

Armaf Club de Nuit Intense
Toaletná voda pre mužov 105 ml
Značka Armaf, ktorá sa zrodila v Spojených arabských emirátoch, svoju prvú vôňu svetu predstavila ešte len v roku 2015. O tom, že táto značka skutočne nezaháľala, svedčí fakt, že v súčasnosti ponúka viac než 100 vôní, ktoré vás nadchnú omamnými vonnými kompozíciami založenými na kvalitných ingredienciách aj jedinečnými dizajnmi flakónikov, ktoré nezaprú nádych luxusu.
Luxusné vône Armaf
Chcete aj vy pocítiť jedinečnú atmosféru Spojených arabských emirátov ukrytú vo vôni? Nechajte sa očariť toaletnou vodou pre mužov Armaf Club de Nuit Intense Man. Táto vôňa z roku 2015 sa s úvodnými akordmi prebúdza sviežou arómou citróna a bergamotu spoločne s vôňou čiernej ríbezle, jablka a exotického ananásu. Srdce vône je naplnené notami jazmínu, ruže a brezy. A záver? Je tvorený súhrou pačuli, zmyselného pižma, pravej ambry a sladkého nádychu vanilky.