Zvlhčovač vzduchu Camry CR 7964

Značka: CAMRY

Zvlhčovač vzduchu Camry CR7964 je vybavený ultrazvukovým vysokofrekvenčným oscilátorom na rozkladanie vody na jemné častice s priemerom 1-5 um(mikrometer)

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Zvlhčovač vzduchu Camry CR 7964

e9de0fc7-b071-48d8-b00c-d5652dd713ef

Hlavný popis produktu

Zvlhčovač vzduchu Camry CR7964 je vybavený ultrazvukovým vysokofrekvenčným oscilátorom na rozkladanie vody na jemné častice s priemerom 1-5 um(mikrometer). Použitý ventilačný systém extrahuje mikroskopické molekuly vody do vzduchu a potom počas odparovania zvlhčuje vzduch, aby dosiahol očakávanú úroveň vlhkosti. Zvlhčovací účinok je viditeľný vo forme jemnej hmly vychádzajúcej cez trysku zariadenia.
Suchý vzduch môže byť veľmi nepríjemný, najmä ak je niekto vo vašej domácnosti alergický. Podráždené hrdlo, pokožka a statické vlasy sú problém, ktorý nás môže otravovať po celý rok. Ideálnym riešením je profesionálny zvlhčovač vzduchu CAMRY CR 7964, ktorý od nás nevyžaduje veľké množstvo práce a rýchlo a efektívne zlepší vzduch v každej miestnosti. Zlepšite kvalitu vzduchu, ktorý dýchate vy aj vaša rodina!

Charakteristika a technické údaje:
LCD ovládací panel
Diaľkové ovládanie
Plnenie vody zvrchu
Prístroj neustále sleduje a zobrazuje aktuálnu hodnotu vlhkosti
Zvlhčovací výkon 300 ml/hod
Ultrazvuková technológia rozdeľuje vodu na jemné častice s priemerom 1 - 5 um (mikrometer)
Vrátane filtra na odstránenie vodného kameňa
Funkcia vlhkomeru 45-90% - nastavenie cieľovej vlhkosti vďaka vysoko kvalitnému senzoru
Funkcia automatického vypnutia v prípade nedostatku vody
Časovač - automatické vypnutie po 1/2/4/8 hodinách
Režim spánku udržuje konštantnú vlhkosť 65% a vypína displej pre pohodlný spánok
3stupňové nastavenie intenzity zvlhčovania
360 ° otočná výstupná dýza pary
Prevádzková plocha 35 m2
4,2 l nádrž na vodu
Pracovný čas na jedno naplnenie minimálne 14 hodín
Úroveň hluku 35 dB, extrémne tiché zariadenie umožňuje dobrý spánok
Rozmery: 16 x 16 x 37 cm
Príkon 25W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
1 x batéria CR2025 do diaľkového ovládača (súčasťou balenia)

Ak máte kožné problémy, ťažko zaspíte alebo vstanete unavení a kvety napriek polievaniu vyblednú, dôvodom môže byť suchý vzduch v byte. Je to charakteristická vlastnosť bytov, kde môže ústredné kúrenie a veľké množstvo radiátorov veľmi vysušiť vzduch. Moderný zvlhčovač vzduchu vám pomôže rýchlo sa vyrovnať s touto nepríjemnosťou, ktorá je nepríjemná pre starších ľudí alebo ľudí trpiacich chorobami dýchacích ciest. CR7964 je plný inovatívnych riešení, vďaka ktorým každý užívateľ ocení fungovanie tohto zariadenia. Ultrazvukový oscilátor rozdeľuje vodu na jemné častice a rozsiahly ventilačný systém uľahčuje ich distribúciu v byte. Prístroj je vybavený LCD ovládacím panelom a diaľkovým ovládaním, ktoré uľahčujú kontrolu práce a prístup k nastaveniam za každých podmienok a z akejkoľvek vzdialenosti. Dolievanie vody zhora, sledovanie a zobrazovanie aktuálnych hodnôt vlhkosti a teploty uľahčí používanie zvlhčovača. Kapacita nádrže na vodu je 4,2 litra, čo nám umožňuje používať ju až 14 hodín.
Vďaka časovaču môžete naprogramovať vypnutie prístroja. Režim spánku udrží stálu vlhkosť 65% a vypne displej, aby ste v noci bez problémov zaspali. Zariadenie pracuje mimoriadne ticho, takže ho môžete dokonca umiestniť do detskej izby. Sada obsahuje filter na odstraňovanie vodného kameňa, ktorý predlžuje životnosť zvlhčovača. Nastavenie intenzity zvlhčovania a výstupu rotujúcej hmly vám umožňuje nastaviť zariadenie podľa vašich preferencií.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.