Zváračka fólií Camry CR 4470

Značka: CAMRY

Zváračka fólií Camry CR 4470 vám umožňuje hermeticky uzatvárať vaše výrobky, čo je obzvlášť užitočné pri skladovaní potravín

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Zváračka fólií Camry CR 4470

16a7821e-c462-4915-bb81-387484fbd08d

Hlavný popis produktu

Zváračka fólií Camry CR 4470 vám umožňuje hermeticky uzatvárať vaše výrobky, čo je obzvlášť užitočné pri skladovaní potravín. Hermeticky uzavreté výrobky budú chránené proti strate chuti a vône a zostanú dlhšie čerstvé (až 5-krát dlhšie v porovnaní s tradične skladovanými výrobkami). Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je CR4470 dokonalou voľbou pre domácnosti, obchody alebo predajne potravín. Vákuový výkon je 12 l za minútu. Maximálna šírka vrecka je 30 cm, ale odporúčame používať vrecká, ktoré nie sú širšie ako 28 cm.
Hermeticky balené jedlo je chránené pred prachovými časticami a mikroorganizmami, ktoré lietajú vo vzduchu - vrátane mikróbov a plesní. Skladovanie potravín vo vákuových vreckách umožňuje predĺženie čerstvosti o najmenej niekoľko dní v prípade výrobkov skladovaných v chladničke a dokonca aj niekoľko mesiacov v prípade mrazených potravín. Takto si jedlo zachováva výživové hodnoty a vitamíny (oxidačný proces prebieha omnoho pomalšie), ako aj svoju chuť a vôňu.

Charakteristika a technické údaje:
Vákuové balenie
Hermetické balenie potravín
2 pracovné režimy - SUCHÉ pre suché výrobky a MOIST pre mokré výrobky
2 rýchlosti odsávania vzduchu - štandardné NORMAL a GENTLE pre mäkké alebo krehké výrobky
Príkon: 110 W
Hmotnosť: 2,3 kg
Rozmery: 36 x 14,5 x 7,5 cm
Sada obsahuje Camry CR4470: vákuový baliaci stroj so zváračom, 5 vreciek 20x30 cm, rolka 20x200 cm, hadica pre vákuové nádoby

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.