VITAR Zinok 15 mg

1×90 tbl, zinok

Značka: VITAR
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
2,89
Doprava zadarmo nad 29,90 €
2 body na vernostnú kartu

O produkte

X46717 ADC

Vitar Zinok 15 mg obsahuje organicky viazaný zinok, ktorý je pre ľudský organizmus lepšie vstrebateľný. Je dôležitý pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu. Zinok sa významne podieľa na funkcii imunitného systému, prianivo pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov, nechtov a kostí. Prispieva k normálnemu zraku a normálnym rozpoznávacím funkciám. Podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad, udržuje správnu hladinu testosterónu v krvi. Podieľa sa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom. Má priaznivý vplyv na normálnu plodnosť a reprodukciu.

Aktivní složky / Aktívne zložky v 1 tabletě a % RHP*
v 1 tablete a % RVH**
zinek / zinok (citran zinočnatý) 15 mg (150 %)
*referenční hodnota příjmu / **referenčná vyživová hodnota
Výživový doplnok – tablety s obsahom zinku. INFORMÁCIA PRE DIABETIKOV: neobsahuje cukor.
Odporúčané denné dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov 1 tabletu denne po jedle, zapiť dostačným množstvom tekutiny. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Zloženie: plnidlo – sorbitol, citran zinočnatý, protihrudkujúce látky - polyethylénglykol (PEG 6000), mastenec, stearan horečnatý.

Upozornenie: výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nadmerná konzumácia može mať laxatívne účinky. Skladujte v suchu pri teplote od 5 °C do 25 °C v dobre uzatvorenom obale. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na vrchnej strane obalu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.