Žehlička na vlasy Adler AD 2321

Značka: ADLER

Žehlička na vlasy Adler AD2321 s 45 W keramickými platňami a reguláciou teploty účinne vyrovnáva vyčnievajúce a kučeravé pramene vlasov

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Žehlička na vlasy Adler AD 2321

75b23427-b8ae-4369-8b2e-103575842636

Hlavný popis produktu

Žehlička na vlasy Adler AD2321 s 45 W keramickými platňami a reguláciou teploty účinne vyrovnáva vyčnievajúce a kučeravé pramene vlasov. Plávajúce doštičky dokonale stlačia pramene vlasov. Zaoblené okraje doštičiek zabraňujú zamotaniu vlasov. Výborná voľba pre ľudí, ktorí chcú hladký účes. Keramické dosky zaisťujú bezpečné narovnanie vlasov. Žehlička na vlasy je ľahká a pohodlne sa používa. Prístroj disponuje aj reguláciou teploty v rozsahu 140-220 stupňov Celzia.

Príliš vysoká teplota ovplyvňuje štruktúru vlasov, poškodzuje kutikuly a spôsobuje krepatenie alebo statickú elektrinu v prameňoch. Hladkých účesov sa však vzdávať nemusíte! Všetko, čo musíte urobiť, aby ste si upravili vlasy, je použiť zariadenie, ktoré vašim prameňom nielen neuškodí, ale aj vďaka nemu budú vyzerať a upravovať sa oveľa lepšie! Žehlička s keramickými platňami je produkt, ktorý za pár minút vyhladí kučeravé alebo vlnité vlasy. Produkt AD2321 je vybavený 5 teplotnými nastaveniami od 140 do 220 stupňov Celzia, takže chod prístroja môžete prispôsobiť stavu vašich vlasov alebo typu účesu, ktorý chcete dosiahnuť. Už sa nemusíte báť, že máte vlasy príliš husté a nič vám ich nepomôže narovnať, alebo že sú vlasy príliš riedke či poškodené a príliš vysoká teplota im škodí. Žehlička je vyrobená z keramických dosiek, ktoré zaručujú bezpečné narovnanie vlasov. Je to tiež ideálny produkt, ak chcete narovnať farbené vlasy. Veľká plocha a pohyblivé dosky, ktoré dokonale pritláčajú pramene, zaisťujú rovnomerné rozloženie tepla. Naviac vďaka maximálnemu výkonu až 250 W vám stačí pár chvíľ, aby ste si užili rovné a lesklé vlasy!

Charakteristika a technické údaje:
5 nastavení teploty: 140 °C, 160 °C, 180 °C, 200 °C, 220 °C
LCD displej
Farba displeja: červená
Keramické doštičky - rovnomerné rozloženie tepla
Závesné doštičky - bezpečné narovnávanie vlasov vďaka oddeleniu vykurovacieho telesa od puzdra
Plávajúce doštičky pre dokonalý tlak na vlasy
Zaoblené okraje doštičiek zabraňujú zamotaniu vlasov
Príjemné uchopenie a ergonomický tvar
Veľkosť doštičiek: 10 x 2,5 cm
Studená špička: 1cm - bezpečné žehlenie bez popálenia
Napájací kábel otočný o 360°
Dĺžka napájacieho kábla: 183 cm
Dĺžka, šírka, výška výrobku: 28 x 2,5 x 4 cm
Výkon: nom. 45 W, max. 250 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Farba: perleťová biela

Žehlička na vlasy je prístroj, ktorý pomôže výrazne urýchliť a uľahčiť ranné prípravy do práce, školy, ale aj chystanie sa na párty či stretnutie s rodinou a priateľmi. Keramická žehlička Adler AD2321 je produkt, ktorý poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov a skrotí neposlušné pramene. Je to prístroj, ktorý pomôže nielen postarať sa o elegantný a štýlový účes, ale aj o zdravie našich vlasov! Áno, aj vysoká teplota môže byť pre naše vlasy bezpečná, ak zvolíme kvalitné vybavenie.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.