Spánok (71)

Kvalitný spánok je základným pilierom pre aktívne fungovanie organizmu počas dňa. Iba odpočinutý človek dokáže podávať výkon a viesť plnohodnotný aktívny život. Ak máte problémy so zaspávaním skúste overené rady ako čaj z medovky na ukľudnenie, alebo šálku teplého mlieka s medom. Ak ani to nepomáha, ponúkame vám voľne predajné doplnky výživy, ktoré stimulujú produkciu melatonínu - hormónu, ktorý vyvoláva pocit ospalosti. 

Zoradiť podľa
Liek vhodný pri nedostatočnom prívode horčíka potravou, sú vhodné v puberte, rekonvalescencii, po operáciách, počas tehotenstva a dojčenia. Jedna tableta obsahuje 500 mg mliečnanu horečnatého dihydrátu (magnéziumlaktátu dihydrátu), čo zodpovedá 51 mg horčíka.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok prispieva k eliminácii únavy počas cestovania do iného časového pásma.
1×30 cps, výživový doplnok
Goodbye stress kapsuly pomáhajú k odburovaniu stresu a k správnej funkcii psychiky.
Výživový doplnok REVITANERV STRONG je určený na doplnenie bežnej stravy vitamínmi.
1×20 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom horčíka a vitamínov B6 a B9. Vitamín B9 (obsahuje Folát) prispieva k správnej funkcii psychiky ako je pamäť a konbcenrácia, odolnosť voči stresu. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov.
1×60 cps, výživový doplnok
Účinný a nenávykový prípravok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.
1×40 cps, upokojujúce kapsuly
Má mierne upokojujúci účinok a zmierňuje príznaky nervového napätia. Pri nespavosti pomáha zaspať.
1×60 tbl, melatonín
Melatonín, alebo tiež hormón tmy a spánku, prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie a tiež prispieva k zmierneniu únavy v dosledku časového posunu.
1×90 tbl
. Pomáha pri nervozite a poruchách spánku. Nevyvoláva ospalosť, neovplyvňuje pozornosť.
Výživový doplnok s melatonínom, extraktom z mučenky a sladidlami.
1×60 tbl, liek
Liek zo skupiny homeopatík. Pomáha pri nervozite a poruchách spánku. Nevyvoláva ospalosť, neovplyvňuje pozornosť.
1×40 tbl, liek
Liek rastlinného pôvodu, ktorý má upokojúci účinok. Zmierňuje príznaky nervového napätia. Pomáha pri nespavosti.
Bio olej s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a oleja z konopy siatej (Cannabis sativa) s CBD
1×30 tbl, doplnok výživy
Doplnok výživy, ktorý pomáha pri nepokoji, úzkosti a napätí. Valeriána a ľubovník majú upokojujúci účinok, horčík a vitamín B6 priaznivo vplývajú na nervový systém.
1×125 ml, sirup na zaspávanie
Uľahčuje zaspávanie, zabraňuje nočnému prebudeniu a vyvolává osviežujúci spánok.
1×20 cps, upokojujúce kapsuly
Liek rastlinného pôvodu, ktorý má upokojúci účinok. Zmierňuje príznaky nervového napätia. Pomáha pri nespavosti.
1×60 cps, výživový doplnok
Unikátne zloženie vám podporí kvalitný spánok a dobrú náladu. Okrem esenciálnej aminokyseliny L-tryptofán obsahuje aj vitamín B6 a B3, vďaka ktorým sa môže meniť na serotonín a melatonín.
1×30 cps, výživový doplnok
Účinný a nenávykový prípravok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.
1×30 cps, výživový doplnok
Nenávyková, extra silná zmes extraktov rastlín: valeriána lekárska, chmeľ obyčajný, medovka lekárska a mučenka opletavá, ktoré podporujú spánok.
1×60 tbl,valeriána
Doplnok výživy s rastlinným výťažkom valeriány. Pomáha zmierniť podráždenie, udržiava prirodzený spánok, má upokojujúci účinok.
1×45 cps, výživový doplnok
Funkčnosť prípravku synergicky dopĺňajú vitamíny B1, B2, B6 pre správnu činnosť nervovej sústavy a horčík, ktorý prispieva ku zníženiu únavy a miery vyčerpania.
1×37 tbl, MEDOVKA + CHMEĽ + VALERIÁNA
Doplnok výživy s obsahom rastlinných extraktov s upokojujúcim účinkom. Priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch.
1×30 cps, výživový doplnok
Originálne Psychobiotikum klinicky dokázaná účinnost originálneho kmeňa Lactobacillus Plantarum DR7, ktorý ovlyvňuje os „črevo – mozog“, redukuje symptómy stresu a úzkosti u dospelých, podporuje kognitívne a pamäťové funkcie.
Kvalitný produkt na báze melatonínu na zníženie času potrebného na zaspanie a zmiernenie subjektívnych pocitov tzv. jet lag (pásmovej choroby).
Spánok

Spánok