Sodastream (7)

Vláčite z obchodov tony minerálok v plastových fľašiach? Je to zbytočne namáhavé, drahé a hlavne neekologické. Zaobstarajte si dizajnový Sodastream - výrobník perlivej vody a nevyhadzujte viac prázdne plastové obaly. Sodastream používa opakovane jednu fľašu zo skla alebo vysokokvalitného plastu. 

Zoradiť podľa
Výrobca domáce perlivej vody s pevnou sklenenou fľašou a pevnou oceľovou nádobou. SodaStream Crystal Black/Metal je dodávaný v kompletnej sade výrobcu, bombičky s potravinárskym CO2 a nápojovou fľašou. Zvoľte ekologické a pohodlné riešenie miesto ťahanie balíkov vôd.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
5.0
(1)
Prístroj na výrobu domácej perlivej vody pre vás kedykoľvek pripraví sódovku či sýtenú limonádu. O výrobu bubliniek sa stará plynová bombička obsahujúca CO2, ktorá vystačí až na 80 litrov nápoja.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
5.0
(1)
Prístroj na výrobu perlivej vody.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
Spirit One Touch SODASTREAM Výrobník perlivé vody.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
Prístroj na výrobu perlivej vody.
1×1 ks, výrobník sódy
Prístroj Sodastream Spirit Red. Sada na výrobu domácej perlivej vody. Obsahuje výrobník Spirit s automatickou výrobou perlivej vody a nastaviteľnou mierou perlivosti, odolnú plastovú tlakovú fľašu a bombičku s náplňou CO2 až na 80l domácej perlivej vody.
1×, prístroj na výrobu perlivej vody
Prístroj na výrobu domácej perlivej vody v luxusnom farebnom prevedení s uhľovo tmavými metalickými tónmi. SodaStream Jet TEMNÝ KAMEŇ vytvorí tak perlivú vodu, ako požadujete – stačí len stlačiť tlačidlo. Prístroj je kompatibilný s veľkými plastovými fľašami SodaStream typu Jet (1 l) alebo malými fľašami (0,5 l).
Sodastream

Sodastream