Osobné váhy (17)

Chcete sa pri chudnutí motivovať? Zaujíma vás ako ste už pokročili? Na zaznamenávanie svojich úspechov na ceste chudnutia vám poslúžia osobné digitálne váhy, ktoré okrem hmotnosti merajú aj percentuálny obsah telesného tuku, svalstva a kostí.

Zoradiť podľa
1×1 ks, sklenený povrch
Osobná váha so skleneným povrchom pre jednoduchú a hygienickú údržbu.
Digitálna fitness váha slúži na váženie a k diagnostike osobných tréningových údajov.
1×1 ks, fitness váha
Fitness váha, meria percentuálny obsah telesného tuku, vody, svalstva a kostí, funguje aj ako klasická váha na bežné váženie postavy, dotykové ovládacie senzory, váživosť do 180 kg, špeciálny mód pre aktívnych športovcov, pamäť pre 8 osôb s automatickou identifikáciou užívateľa, LCD displej
Osobná fitness váha so systémom bluetooth.
Inteligentná diagnostická váha.
1×1 ks, meranie telesnej hmostnosti
Osobná váha umožňuje merať presnú telesnú hmotnosť.Veľmi jednoduché používanie a presnosť.• Pre celú rodinu• Jednoduché používanie
1×1 ks, biela elegantná váha
Digitálna fitness váha slúži na váženie a k diagnostike osobných tréningových údajov.
1×1 ks, digitálna váha
Lekárenská váha BF511 je určená na kontrolu hmotnosti osôb do 150 kg.
1×1 ks, osobná váha
Elektronická diagnostická osobná váha na vyhodnotenie podielu tuku a vody v tele, indexu telesnej hmotnosti (BMI) a bazálneho metabolizmu (BMR) so zreteľom na výšku, vek a pohlavie.
1×1 ks, červená farba
Dizajnová ultra tenká osobná váha SBS 2507 RD s veľkým LCD displejom.
1×1 ks, osobná váha
Osobná váha by mala byť neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, aj keď práve nedržíte diétu. Prehľad o svojej hmotnosti Vám môže zaistiť práve táto spoľahlivá váha.
Inteligentná váha s Bluetooth, aplikácia v SK, meranie 15 telesných indexov, pamäť pre 12 používateľov, kompletná história meraní v aplikácií, Health Report - štatistiky, grafy, nastavovanie cieľov, odporučenie, technológia bioelektrickej impedancie (BIA), kompatibilita s Apple Health Kit, Google Fit, FitBit, odchýlka váženia 0.1 kg, tvrdené sklo, LED displej, offline režim, napájanie: 2 x 1.5V AAA batérie.
Inteligentná váha merajúca hmotnosť a podiel tuku, svalov, vody aj kostí v tele.
1×1 ks, sklenený povrch
Osobná váha so skleneným povrchom pre jednoduchú a hygienickú údržbu.
1×1 ks, čierna farba
Fitness váha s extra veľkým podsvieteným displejom. Spoľahlivo analyzuje niekoľko telesných parametrov - podkožný tuk, voda, svalovina, kosti, BMR a viscerálny tuk.
1×1 ks, inteligentná váha
Vysoko presný senzor z mangánovej ocele, ktorý dokáže zistiť veľmi jemné zmeny telesnej hmotnosti (od 50 g). Podporuje prepínanie medzi tromi jednotkami hmotnosti (ťin, kg a lb).
Osobná váha Vitammy Lamina vo farbe polárna perleť s automatickým zapnutím a vypnutím. Kúpeľňová váha Vitammy Lamina sa používa na meranie telesnej hmotnosti u dospelých, dospievajúcich a detí.
Osobné váhy

Osobné váhy