Bieliace zubné pasty (35)

Zoradiť podľa
1×1 set, bielenie zubov
5.0
(1)
Bieliaca sada obsahuje bieliacu zubnú pastu a bieliaci gél. Určené na domáce použitie.
Zubná pasta s bieliacim účinkom na regeneráciu obnažených zubných krčkov. Znižuje bolestivú citlivosť zubov.
Zubná pasta čierna - s čiernym uhlím a extraktom Teavigo na bielenie zubov.
Nová parodontax Kompletná ochrana Whitening je viac než bežná zubná pasta. Prináša 8 benefitov pre silnejšie zuby a zdravšie ďasná: Krvácanie ďasien, Zápal ďasien, Odstránenie povlaku, Priľnutie ďasien, Svieži dych, Silná sklovina, Dôkladné čistenie, Bieliace účinky. Je to zubná pasta pre každodenné použitie, ktorá jemným odstraňováním povrchových škvŕn pomáha obnovovat' prirodzenú belost' zubov
Natura siberica, Prírodná čierna bieliaca zubná pasta - Polárna noc 100 g. Čierna bieliaca zubná pasta. Natura siberica. Polárna noc zaistí, že budú vaše zuby žiariť ako hviezdy na oblohe.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta – s bieliacim účinkom, ochrana skloviny, ochrana pred zubným kazom, pre citlivé zuby
Himalaya Bieliaca bylinná zubná pasta je bylinný prípravok založený na rastlinnej enzýmovej technológii z papáje a ananásu. Jemne odstraňuje povrchové škvrny zo zubov zanechá zuby belšie a žiarivé.
Zubná pasta na každý deň vhodná na citlivé zuby.
1×75 ml, bieliaca zubná pasta
Zubná pasta bielia enzymaticko-oxidačná bieliaca.
Bieliaca zubná pasta iWhite obnovuje prirodzenú belosť zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Táto zubná pasta s trojfázovým bielením obnovuje prirodzenú belosť zubov a starostlivosť o vaše zuby po celý rok. Unikátna trojfázová bieliace technológia zabraňuje sfarbenie zubov, bojuje so zubným povlakom a zubným kameňom. Zubná pasta iWhite obsahuje aj ďalšie aktívne zložky, ako je fluorid, ktorý posilňuje vaše zuby a dodáva im potrebné minerály. Pre silné a zdravé zuby a prenikavý úsmev.
1×1 set, systém na bielenie zubov
Systém na bielenie zubov. Balenie obsahuje 2 aplikátory na horné a dolné zuby z termo-plastického materiálu, bieliaci gél 75 ml, aktivátor 8 ml, krabičku na aplikátory a farebnú stupnicu belosti zubov.
1×20 ml, beliaca sila
Zubná pasta Colgate Whitening pomáha obnoviť prirodzenú belosť Vašich zubov.Táto zubná pasta bola vyvinutá na základe dlhodobých vedeckých skúseností spoločnosti Colgate.
Bieliaca zubná pasta 75 ml Zvoľte pre svoju starostlivosť zubnú pastu so šetrnou bieliacou zložkou z bambusovej celulózy a fluoridu sodného. Vďaka kombinácii celulózových čistiacich teliesok a oxidu kremičitého bielia zuby prírodným a veľmi jemným spôsobom. Čisté zloženie nedráždi ďasná ani nenarušuje zubnú sklovinu. Pasta odstraňuje zubný povlak a znižuje riziko vzniku kazov i zubného kameňa. Vďaka obsahu fluoridu sodného pasta posilňuje zubnú sklovinu a vytvára na zuboch dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu. Esenciálny olej z Bio Mäty zanecháva svieži dych.
Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom.
Sensodyne Pronamel Whitening je zubná pasta, ktorá chráni sklovinu pred každodenným pôsobením kyselín.
Znižuje podráždenie ďasien a pomáha obnoviť oslabenú zubnú sklovinu v priebehu 2 týždňov Neutralizuje škodlivé baktérie, aby znižovala podráždenie ďasien Dodáva zubnej sklovine chýbajúce minerály a chráni zuby pred eróziou spôsobovanou kyselinami Jemne odstraňuje povrchové škvrny, zvyšky jedla a zubný kameň a predchádza ich ďalšiemu vzniku
zubná pasta 1x75 ml
1×75 ml, bieliaca zubná pasta
5.0
(1)
Zubná pasta s hydroxyapatitom, vápnikom, fluórom a s levanduľou..Nízka abrazivita RDA 9.
1×10 ks, gélom naplnené aplikátory
iWhite Instant2 je unikátny prípravok na bielenie zubov s okamžitým výsledkom. Jeho hlavnou výhodou je nová trojfázová technológia, ktorá okamžite bieli zuby až o 8 odtieňov, posilňuje štruktúru zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Už po prvej aplikácii je výsledok viditeľný.
Špeciálne vyvinutá pre milovníkov kávy, čaju, červeného vína a pre fajčiarov.
Jemne bieli Čistí líniu ďasien na dosiahnutie zdravších ďasien Dostane sa do ťažko dostupných miest Jedinečné zloženie s aktívnou penou
Zubná pasta obsahuje hroznový extrakt – resveratrol a účinné bylinné extrakty, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky paradontózy, citlivých a krvácajúcich ďasien. Taktiež pôsobí ako prevencia udržania zdravých ďasien.
10×0,8 ks, bieliaca sada
Sada na bielenie zubov iWhite Diamond vám zaistí úsmev žiarivý ako diamant.
Zubná pasta iWhite Dark Stains Whitening bojuje proti škvrnám od kávy, čaju, vína a tabaku aktívnym bieliacim systémom na každodenné použitie. Kombinujte pastu s kefkou iWhite Dark Stains a iWhite Dark Stains sadou na bielenie zubov pre dlhotrvajúci bieliaci výsledok a žiarivo biely úsmev!
Bieliaca zubná pasta iWhite Supreme pôsobí na povrch zubov a zubných škvŕn aktívnym bieliacim systémom pre každodenné použitie.
Jemná čistiaca receptúra odstraňuje tmavé odtiene a škvrny, vybieli zuby s cieľom žiarivého úsmevu. Príjemná aróma mäty dodáva náboj sviežosti a čistoty počas celého dňa.
Pomáha revitalizovať ďasná a obnovovať zubnú sklovinu Pôsobí na ďasná antibakteriálne Chráni zuby pred eróziou spôsobovanou kyselinami a pomáha obnovovať zubnú sklovinu Jemne odstraňuje povrchové škvrny a zvyšky jedla a predchádza ich ďalšiemu vzniku
Bieliace zubné pasty

Bieliace zubné pasty