Ústne sprchy (24)

Ústna sprcha je moderný nástroj na ústnu hygienu, ktorý je stále populárnejší. Ústna sprcha funguje na báze vody a tlaku, ktorý vystreľuje vodu cez ústnu dutinu, odstraňujúc zvyšky jedla a iné nečistoty z medzizubných priestorov, zubov a ďasien. Ústne sprchy sú zvyčajne vybavené rôznymi nastavovateľnými tryskami, ktoré môžu byť použité na rôzne účely. Niektoré trysky sú navrhnuté na masáž ďasien, zatiaľ čo iné majú špeciálne tvarované hlavy na čistenie medzizubných priestorov. Ústna sprcha je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí majú problémy so zubným kameňom alebo s paradentózou.

Zoradiť podľa
 • 1×1 ks, odstraňuje baktérie
  Ústna sprcha odstraňuje baktérie z medzizubných priestorov a záhybov ďasná v okolí zubov, kam kefky a zubné nit nedosiahne.
 • Dokáže účinne odstrániť baktérie, zvyšky jedla a povlak v medzizubných priestoroch a paradentálnych vačkoch.
 • 1×1 ks, ústna sprcha
  5.0
  (2)
  Elektrická ústna sprcha, 3 režimy, časovač, funkcia Pamäť, 2 trysky, 360° otočná hlavica, výdrž batérie 30 dní, nádržka 150 ml, USB kábel, kompaktný dizajn, farba: biela/zelená
 • 1×1 ks, ústna sprcha
  Ústna sprcha s 10 stupňami tlaku vody je vhodná pre všetky typy ďasien.
 • 1×1 ks, elektrická zubná kefka
  K tomu účelu vyvinul expert na starostlivosť o zuby Oral-B špeciálny prístroj pre dokončenie toho, čo kefka nezvládne. Jedná sa o elektrickú ústnu sprchu Oxyjet MD 20, ktorej používanie dlhodobo obmedzí krvácavosť ďasien a počet baktérií v ústach.
 • 1×1 ks, zubná sprcha
  Zubná sprcha Vitammy AQUARIUS pre komplexnú ústnu hygienu. Obzvlášť užitočná pre ľudí, ktorí prikladajú veľký význam komplexnej ústnej hygiene, pre ľudí s pevným skusom, náchylnými na zápal ďasien a s protetickými náhradami, ako aj pre osoby, ktoré nosia ortodontické prístroje. Bezdrôtová a pohodlná indukčná nabíjačka so stojanom. Výkonná lítium-iónová batéria. Otočná násada - hlava o 360 stupňov.
 • Ústna sprcha pre dokonalú zubnú hygienu, prevenciu kazu a zápalu ďasien.
 • 1×1 ks, prenosná ústna sprcha
  Kompaktný prístroj na medzizubnú hygienu Philips ľahko a pohodlne odstráni až 99,9 % zubného povlaku a nečistôt z medzizubných priestorov, bočných plôch zubov a línie ďasien.*
 • 1×1 ks, elektrická ústna sprcha
  Elektrická ústna sprcha, 3 režimy, časovač, funkcia Pamäť, 2 trysky, 360° otočná hlavica, výdrž batérie 14 dní, nádržka 200 ml, USB kábel, kompaktný dizajn, farba: biela/zelená
 • 1×1 ks, zubná sprcha
  Zubná sprcha Vitammy Wave s 3 režimami čistenia. Predstavuje najrýchlejší a najefektívnejší spôsob čistenia medzizubných priestorov. Zvlášť vhodné pre ľudí s úzkym zhryzom, so zubným závesom, s korunkou a mostíkom. 3 režimy zubnej sprchy umožňujú výber výkonu prúdu v závislosti od stupňa citlivosti zubov a ďasien.
 • 1×1 ks, odstraňuje baktérie
  Odstraňuje baktérie z medzizubných priestorov a záhybov ďasná v okolí zubov, kam kefky a zubná niť nedosiahnu. Masíruje a stimuluje ďasná, čím zlepšuje ich prekrvenie, posilňuje ich a pomáha ich udržať zdravé. Ideálny nástroj pre čistenie okolo mostíkov, koruniek a zubných strojčekov.
Ústne sprchy

Ústne sprchy