Dávkovače liekov

  (6)

Dávkovač liekov môže pomôcť pacientom udržať si presný režim užívania liekov a zabezpečiť, že nezabudnú užiť dávku lieku v správnom čase. To môže pomôcť zlepšiť účinnosť liečby a minimalizovať riziko nežiaducich účinkov spojených s nesprávnym užívaním liekov. Týždenný dávkovač liekov je určený pre pacientov, ktorí užívajú lieky jedenkrát denne, alebo pre pacientov, ktorí užívajú viac liekov naraz a potrebujú si ich rozdelenie do jednotlivých dní v týždni. Tento typ dávkovača liekov je ideálny pre starších pacientov, ktorí môžu mať problémy s pamäťou alebo pacientov s chronickými ochoreniami, ktorí užívajú viacero liekov naraz.

Zoradiť podľa
 • Samostatné puzdro pre každý den v týždni, rozdelené do štyroch castí.Po vybratí priehradiek z organizéra sa otvoria a naplnia sa liekmi, pričom predpísanú dávka liekov sa umiestni do príslušného priečinka podľa pokynov lekára. Priehradky v organizéri sa usporiadajú podľa dní v týždni a používajú sa tak, že sa vyberie každý deň aktuálna priehradka. Na konci dňa sa je potrebné uistiť, že sa užili všetky lieky naplánované na tento deň a priehradka je prázdna.
 • Praktický organizér na ukladanie tabliet so samostatným puzdrom na každý den v týždni.V každej kazete sú tri priehradky, ktoré umožnujú presné naplánovanie dávkovania liekov trikrát denne.
 • Praktický organizér na ukladanie tabliet so samostatným puzdrom na každý deň v týždni.V každej kazete sú dve priehradky, ktoré umožnujú presné naplánovanie dávkovania liekov dvakrát denne.
 • 5.0
  (1)
  Dávkovač liekov - týždenný.
 • Dávkovač liekov typ 03 týždenný

  1×1 ks, dávkovač, farebný
  Dávkovač liekov na týždennú spotrebu dostupný v rôznych farebných kombináciach. Slúži k prehľadenému uchovávaniu a spolahlivému dávkovaniue liekov či potravinových doplnkov doma aj na cestách.
 • Dr.Max Pill Box (V2)

  1×1 ks, dávkovač liekov
  4.5
  (2)
  Týždenný dávkovač liekov.
  Dávkovače liekov

  Dávkovače liekov