Yaomedica 027 Ren Shen 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

25,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yaomedica 027 Ren Shen 50ml 1×50 ml

X58006

Hlavný popis produktu

Tinktúra posilňuje celkovú čchi (energiu) a je vhodná pri únave a vyčerpaní. Zlepšuje duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, koordináciu, zmierňuje stres. Je vhodný pri únave, podporuje pamäť. Zlepšuje kognitívnu a mentálnu výkonnosť. Podporuje vitalitu a sexuálne zdravie.

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek Upozornenie: nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém. Zloženie: voda, alkohol Ren Shen - ženšen pravý, koreň - Radix ginseng - 10g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.