XXL sendvičovač Adler AD 3043

Značka: ADLER

Sendvičovač Adler AD3043 s veľmi veľkými varnými doskami je vytvorený na prípravu XXL American sendvičov

27,76

O produkte: XXL sendvičovač Adler AD 3043

a8537c75-d26d-4c52-85e7-aa89949e8750

Hlavný popis produktu

Sendvičovač Adler AD3043 s veľmi veľkými varnými doskami je vytvorený na prípravu XXL American sendvičov. Špeciálny povlak na vyhrievacích platniach zabraňuje prilepovaniu, čo uľahčuje čistenie zariadenia. Termostat signalizuje dostatočné zahriatie a zaisťuje správnu teplotu počas celého procesu opekania. Vďaka vysokému maximálnemu výkonu 1300 W sú pripravené sendviče chrumkavé a do zlatista upečené.
Jedným zo zariadení, ktoré by ste mali nájsť v každej kuchyni, je sendvičovač ADLER AD3043. Je to užitočný produkt, ktorý vám umožní pripraviť teplú večeru alebo občerstvenie vo forme sendvičov XXL v americkom štýle. Je to zaujímavá alternatíva k tradičným toastom, ktoré sú skvelé pre veľké rodiny alebo fanúšikov tohto druhu občerstvenia. Kto z nás by rád nejedol horúci sendvič s roztopeným syrom ?!

Charakteristika a technické údaje:
Maximálny výkon: 1300 W
Nominálny výkon: 900 W
Vykurovacie dosky potiahnuté nepriľnavým povlakom
Veľkosť vyhrievacej platne 28,5 cm x 15,2 cm
Termostat na udržanie optimálnej teploty sendviča
Kontrolka termostatu indikuje pripravenosť na pečenie
Ukazovateľ napájania
Možno skladovať vo zvislej polohe

Sendvičovač je zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo a ľahko pripraviť teplý toast na raňajky, obed alebo večeru pre celú rodinu. AD3043 sa odlišuje neobvyklou veľkosťou zariadenia. Vďaka 28,5 cm x 15,2 cm širokým výhrevným platniam pripravíte pôsobivý sendvič v americkom štýle. Maximálny výkon 1300 W umožňuje rýchle opekanie rovnomerných sendvičov s množstvom ingrediencií. Platne sú pokryté nelepivým povlakom, ktorý veľmi uľahčuje odoberanie hotových sendvičov a čistenie samotného sendvičovača. Tiež nemusíte používať veľké množstvo oleja, čo má pozitívny vplyv na počet kalórií v tomto type jedla. Sendvičovač je tiež vybavený protišmykovými nožičkami, vďaka čomu neskĺzne cez žiadny kuchynský pult. Môžete ho skladovať v zvislej polohe, čo šetrí miesto v kuchyni.
Na vrchu veka je kontrolka výkonu a termostatu, ktoré signalizujú pripravenosť na opekanie a dosiahnutie správnej teploty. Termostat udržuje na platniach správnu teplotu, takže môžete pripraviť chrumkavé a zlaté sendviče. Z bezpečnostných dôvodov je na chladnú rukoväť umiestnená uzatváracia svorka. Zabraňuje samočinnému otváraniu veka počas práce. Za 5 až 15 minút si môžete vychutnať horúci toast so svojimi obľúbenými ingredienciami. Čistenie zariadenia tiež nevyžaduje veľké úsilie. Všetko, čo musíte urobiť, je počkať, kým prístroj vychladne, potom zostávajúce zvyšky na platniach pozbierajte navlhčenou handričkou a vyhrievaciu plochu utrite papierom.Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.