Xiaomi Zepp E (štvorcové) Onyxová Čierna

1×1 ks, čierne 3D sklo

Značka: XIAOMI
Čisto čierne 3D zakrivené sklo bez rámu je vyrobené do bezšvového tvaru s hladkými líniami z každého uhla, čím sa dosahuje vynikajúci, neuveriteľne štýlový vzhľad a dojem.
245,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
245 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45034

Čisto čierne 3D zakrivené sklo bez rámu je vyrobené do bezšvového tvaru s hladkými líniami z každého uhla, čím sa dosahuje vynikajúci, neuveriteľne štýlový vzhľad a dojem. 3D sklenená predná časť a zadná strana z leštenej nehrdzavejúcej ocele sa navzájom dokonale spojili, vďaka čomu sú hodinky elegantné a ultra štíhle. S hrúbkou iba 9 mm sú mimoriadne pohodlne na nosenie vo dne aj v noci. Hodinky môžu kedykoľvek zobraziť čas na obrazovke pomocou desiatok neustále zapnutých vzorov. Štyri predvolené ciferníky hodiniek integrujúce prispôsobiteľné moduly vám dávajú slobodu ovládať informácie na vašom displeji.V aplikácii Quick Access môžete dokonca sami definovať podponuku Zepp E a prejdením prstom doľava alebo doprava získate prístup k najčastejšie používaným funkciám.

Zepp E vydržia až 7 dní na jedno nabitie, ktoré vás zbaví denného dobíjania. Vďaka plne nabitému zariadeniu Zepp E môžete zaznamenávať všetky údaje vášho tela v každodennom živote - pri športe, práci alebo počas nočného spánku, a potom bez prerušenia prezentovať výsledky svojej digitálnej analýzy.

Verzia Zepp E square je navrhnutá s ohľadom na minimalizmus, čo jej dodáva zjednodušujúci, ale štýlový vzhľad a dojem. Štvorcová obrazovka je na čítanie informácií efektívnejšia. Predstavuje viac obsahu v obmedzenom priestore a dosahuje skutočné spojenie módy a praktickosti.

DIZAJN VYHOVUJÚCI VIACERÝM ŠTÝLOM

Od kovu, kože až po fluoroelastomer si vyberte svoj obľúbený náramok, ktorý bude zodpovedať vášmu outfitu. Vymeňte ho za pár sekúnd a ste pripravení - či už na formálnu konferenciu, drink s priateľmi alebo víkendové cvičenie, vďaka čomu získate dokonalý vzhľad pre každú príležitosť.

Zepp E sú vaším partnerom na cestách za ideálnou kondíciou.

So špičkovým optickým bio-senzorom nikdy nebolo ľahšie sledovať údaje o vašom zdraví.

Údaje o saturácii kyslíka dostupné ihneď na vašom zápästí.

Údaje o saturácii kyslíka sú kľúčové pri aktivitách realizovaných vo vysokých nadmorských výškach s nižším obsahom kyslíka v okolitom vzduchu, alebo počas vrcholných športových výkonov.

Diagnostika úrovne stresu v štyroch stupňoch na základe činnosti srdca: relaxed, normal, medium, high.

Úroveň stresu si poľahky odmeriate kedykoľvek to budete potrebovať alebo zvoľte možnosť permanentného merania stresu 24/7.

Bez ohľadu na to, aký deň ste prežili, vaše hodinky vám pomôžu dohliadnuť na kvalitu mentálneho zdravia.

Zistite ako cvičenie ovplyvňuje stav vášho zdravia.

PAI (personal activity inteligence) funkcia sofistikovane spracováva dáta o srdcovom tepe a aktivitách do všeobecného ukazovateľa.

PAI sníma reakciu vášho tela na športovú aktivitu a pomáha vám ľahšie pochopiť váš fyzický stav.

Až 11 športových aktivít (beh vonku, bežecký pás, trailrunn, chôdza, cyklistika vonku, cykloturistika v interiéri, plávanie v bazéne, eliptický trenažér, voľný štýl, horolezectvo, lyžovanie).

Detailne monitorujte spánok pomocou Zepp E.

Zepp E vám ponúkajú možnosť sledovať niekoľko fáz vášho spánku, ľahký spánok, hlboký spánok, REM fázu a prebúdzanie, aby ste ľahšie pochopili vzorec odpočinku vášho tela.

Poskytuje tiež skóre kvality spánku a kvality dýchania. Dokonca vie, či si doprajete počas dňa 20-minútový spánok.

Podpora profesionálneho športového režimu.

Definujte si cieľ dennej aktivity pre seba vrátane krokov, spálených kalórií a intenzity aktivity. Zepp E vám pripomenú, ako ste na tom s výkonmi. Ponúkajú tiež všestranné funkcie sledovania fitnes, ako sú sedavé upomienky a aktívne hodiny, ktoré vás motivujú k aktívnemu životu.