Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000

1×1 ks, powerbanka

Značka: XIAOMI

Vysoko presný blok valcov vytvorí tlak až do 150 psi, Prednastavený tlak pre pneumatiky, Vysoko presný blok valcov vytvorí tlak až do 150 psi Vysoko presný blok valcov vyrobený zo zliatinových materiálov sa nahustí z 0 psi na 150 psi za 20 sekúnd, vďaka čomu je vhodný na použitie aj na tlmiče na horských bicykloch, ako aj s vysokotlakovými pneumatikami na cestných bicykloch. Prednastavený tlak pre pneumatiky Prenosný elektrický kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S automaticky zastaví hustenie pneumatík po dosiahnutí požadovaného prednastaveného tlaku. Pamätá si tiež vaše hodnoty tlaku, takže ho nemusíte opakovane nastavovať. Zvýšená rýchlosť a objem vzduchu, aby ste sa rýchlejšie vrátili na cestu

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

29,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000 1×1 ks, powerbanka

X010565

Hlavný popis produktu

Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S využijete na celý rad situácií. S jeho pomocou môžete udržovať tlak v pneumatikách vášho automobilu, nafúknete s ním aj pneumatiky na bicykli, loptu aj iné nafukovacie predmety. Ponúka päť rôznych režimov hustenia s prednastavenými hodnotami tlaku, a to voľný režim pri tlaku 3 – 150 psi, režim bicykla, režim pre motocykle, automobily a pre lopty. Umožňuje pritom nastavenie hodnoty tlaku, vďaka čomu spoľahlivo zabráni prehusteniu. Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S zaistí rýchle hustenie a disponuje inovovanými čipmi pre mimoriadny výkon. Opatrený je digitálne riadenými snímačmi tlaku, ktoré zlepšujú presnosť hustenia.


Praktický cestovný kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S
Možno použiť na nafukovanie pneumatík na automobile, bicykli aj na nafúknutie lopty
Ponúka päť rôznych režimov hustenia s prednastavenými hodnotami tlaku
Umožňuje nastavenie hodnoty tlaku, vďaka čomu spoľahlivo zabráni prehusteniu
Vybavený je digitálne riadenými snímačmi tlaku zlepšujúcimi presnosť hustenia
Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S je vybavený batériou s kapacitou 2 000 mAh
So vstavaným LED svetlom a funkciou blikania SOS
Flexibilná hadica umožní hustiť pneumatiky bez ohľadu na to, kde je umiestnený ventilček
Farebné vyhotovenie: čierne
Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S ponúka aj LED svetlo

Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S je vďaka svojim kompaktným rozmerom vhodný aj na cesty. Vybavený je batériou s kapacitou 2 000 mAh, ktorá sa po vybití nabíja menej ako tri hodiny. Kompresor ponúka aj vstavané LED svetlo, ktoré dokonale uľahčí používanie v noci, a nechýbajú ani funkcie blikania SOS. Disponuje navyše oddelenými oddielmi pre mechanický a batériový systém zaisťujúcimi optimálny odvod tepla. Flexibilná hadica pritom umožní hustiť pneumatiky bez ohľadu na to, kde je umiestnený ventil. Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S vám umožní jednoducho a rýchlo nafúknuť nielen pneumatiky a lopty.

Rozmery: 12,4 × 7,1 × 4,53 cm

Tlak: 3 – 150 psi

Kapacita batérie: 2 000 mAh

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.