kompava WELLNESS PROTEIN Daily

1×525 g, proteín, slaný karamel

Značka: KOMPAVA
Wellness Daily Protein obsahuje 65% bielkovín, vitamíny, obohatený o BCAA a glutamín, MCT tuky a plus tá skvelá, ovocná chuť. Záleží len na vás, ktorej podľahnete. Ideálny ako na budovanie svalovej hmoty, tak aj pre udržanie už získanej svalovej hmoty.
Na sklade
16,29
Doprava zadarmo nad 29,90 €
16 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X35298 ADC

Výživový doplnok pre športovcov a aktívnych ľudí. Long Term Fuel, protein s postupným využívaním amnokyselín. 

Zloženie: 65 % proteínov (srvátkový proteínový koncentrát, vaječný izolát z bielka, mliečny proteínový koncentrát), MCT tuky, inulín, L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, komplex enzýmov, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý (zinok), sladidlo: sucralose, stévia (glykozidy steviolu), chróm pikolinát (chróm).

Spôsob použitia

Príprava nápoja: 1 dávka =2 odmerky (35 g) prášku rozmixovať v 250 ml vody alebo plnotučného mlieka.
Dospelí : 3x – 5x denne 2 odmerky (35 g) prášku; deti od 14 rokov: 1 – 2x denne 2 odmerky (35 g) prášku. Užívať medzi jedlami, najlepšie doobeda 1 hodinu pred a 1 hodinu po tréningu (miešať iba s vodou), poprípade pred spaním. Je možné ho používať denne.
Maximálne odporúčané množstvo pre rozvoj svalovej hmoty: 2g bielkovín na 1 kg telesnej hmotnosti.  

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Výrobok obsahuje alergény: laktózu a vaječný bielok.
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárať. Nevystavovať priamemu slnečnému svetlu. Skladovať v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.